Torbalı Ege Gazetesi

 Modern Çağ Koleji 6 gün eğitim verecek

 Modern Çağ Koleji 6 gün eğitim verecek
3.641 okundu
30 Temmuz 2019 - 13:39

Ayrancılar’da açılan Modern Çağ Koleji 6 gün eğitim vermeye hazırlanıyor. 4’lü eğitim sisteminin (akademik, genel kültür ve yetenek, çift dilde eğitim, iyi insan) uygulandığı Modern Çağ Kolejinde öğrenciler akademik bilgiyi sorgulayarak, yaşayarak ve eğlenerek öğreniyorlar. Tüm derslerde anaokulundan itibaren neden sonuç ilişkisi ve tümdengelim yöntemlerine uygun olarak işleniyor. Bu anlayışla hareket eden Modern Çağ Koleji anaokulundan itibaren Robotik kodlama dersleri veriyor.

BİREBİR ÖZEL DERS

İlkokul 2. Sınıftan itibaren aylık deneme sınavları yapan Modern Çağ Koleji, öğrencinin eksiklerini belirleyip, kişiye özgü eğitim veriyor. Öğrencilere verilen aylık karne ve denemelerle öğrencilerin eksikleri belirleniyor ve hafta sonu öğrencinin eksik olduğu konular anlatılıyor. Hafta içi verilen ’birebir özel derslerle’’ öğrencilerin eksiği kalmadan kazanımlar sağlanıyor. Profesyonel eğitim kadrosuyla; öğrenci kişiye özgü değerlendirilip, kendiyle yarışmasını sağlayacak motive edici hedefler ve amaçlar bulmasını sağlıyor.

UZMAN KADRO

 ‘’Her öğrencinin bir yeteneği vardır’’ sloganıyla hareket eden Modern Çağ Koleji, akademik bilginin yanı sıra öğrencinin yeteneğini geliştirmesine de fırsat sunuyor. Uzman kadrosuyla öğrencilerin yeteneklerini belirleyip, hafta sonu öğrencinin yeteneği doğrultusunda onları profesyonel olarak yetiştiriyor. Resim, müzik, spor vb alanlarda öğrencinin yetenekleri keşfedilip akademik yönden başarılı olduğu kadar yetenekli birer birey olmaları sağlanıyor.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 14
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 20
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım