Torbalı Ege Gazetesi

GAZİEMİR (TÜGVA)’ DA GÖREV ERKAN KILIÇ’A VERİLDİ

Yaklaşık 1,5 yıldır  (TÜGVA)’da farklı görevlerde çalışan Erkan Kılıç Gaziemir şube temsilciliğine atandı. Gaziemir temsilciliğine atanan Erkan Kılıç hemen kollarını sıvayarak çalışmalarına başladı ve Kurban Bayramı mesajı yayımladı

GAZİEMİR (TÜGVA)’ DA GÖREV ERKAN KILIÇ’A VERİLDİ
2.901 okundu
08 Ağustos 2019 - 12:13

Yaklaşık 1,5 yıldır  (TÜGVA)’da farklı görevlerde çalışan Erkan Kılıç Gaziemir şube temsilciliğine atandı. Kılıç, “Medeniyetimizi yeniden ihya ve inşa edecek nesilleri yetiştiren bir vakıfın’ın üyesi olmaktan gurur duyuyorum” dedi.

TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI (TÜGVA)’da  il temsilcisi Mesut Öndeş tarafından Gaziemir temsilciliğine atanan Erkan Kılıç hemen kollarını sıvayarak çalışmalarına başladı.  Erkan Kılıç, “ Misyonlarının gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini gözeterek, kendini devamlı geliştiren, kültürel birikime önem veren, yenilikçi ve nitelikli insan kıymetinin oluşumuna katkı sağlamak için çalışacağız” dedi.

PROJELERLE SAHADA

Yeni görevine atanan Kılıç, “20.07.2019  günü Gaziemir İlçe Temsilcisi olarak atanmış bulunmaktayım. Gaziemir gençliğimize gündüz ve gece gözetmeden hizmet edeceğiz. Başta sayın il temsilcimiz Mesut Öndeş olmak üzere bizleri bu göreve layık gören camiamıza şükranlarımı sunarım. Yapacağımız yönetim ile kalbi ve gönlü bu vatan millet aşkı ile dolu olan arkadaşlarımızla canla başla çalışacağız. Çalışma arkadaşlarım ile ilk ziyaretimizi başta sayın Gaziemir kaymakamımız ve Gaziemir ilçemizdeki mülki amirlerimizi ziyaret ettik ve sırasıyla ilçemizdeki tüm resmi ve sivil kurumları ziyaret ederek tanışıp, yapacağımız  çalışmalarımızı anlatacağız. TÜGVA GAZİEMİR olarak “ Çocuklarda Tebessüm “ adlı projemizi gerçekleştirdik. Onların yüzünde ki mutluluk ve etmiş oldukları tebessüm bizleri ve aileleri mutlu etti. İlk etabımız “boyama” olan projemizde diğer etaptaki sürprizler ile Gaziemirli çocuklarımızın karşısında olacağız bizi takip edin bir dahaki buluşmayı kaçırmayın” şeklinde konuştu.

KURBAN BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI

Öte yandan yaklaşan, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayan Türkiye Gençlik Vakfı (Tügva) Gaziemir İlçe Temsilcisi Erkan Kılıç,  “Bayramlarımız bizim için çok özel  kutlu  günlerdir. Milletimizin birlik ve beraberliği, kardeşlik ve dayanışma ruhu bayram günlerinde daha da gelişir ve pekişir. Sosyal dayanışmanın zirveye çıktığı Kurban Bayramı, aziz milletimizin inanç köklerinin ne kadar sağlam olduğunun da bir nevi ispatı gibidir.

Akıp giden zaman içinde gitgide birbirinden uzaklaşan Kadîm Nesillerimizle  Yeni Genç Nesillerimizi tekrar bir araya getirip birbirine bağlayan bu kutlu günlerimizdir. Mûbârek   Kurban Bayramı’nın sevginin ve kardeşliğin en yüksek düzeyde hissedileceği, milletçe birlik ve beraberliğimizi sağlayan değerlerimizin her yönüyle yaşanacağı günler olarak geçmesini temenni ediyorum.Tüm İslâm alemine Ülkemize ve  Yeni Nesil Gençlerimize Sevgi dolu, huzur ve mutluluk içinde nice Mûbârek Bayramlar diliyorum.”

 

 

 

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 14
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 20
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım