Torbalı Ege Gazetesi

Kaya, yoğun tempoda çalışıyor

Ak Parti MKYK Üyesi ve İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, dün Konak’ta hemşeri buluşması gerçekleştirdi ve Seferihisar’da şehir stadyumunda da incelemelerde bulundu. Yoğun ilginin olduğu buluşmada Kaya, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Kaya, yoğun tempoda çalışıyor
2.678 okundu
06 Eylül 2019 - 14:00

AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, durmak bilmiyor. AK Parti İzmir Milletvekili ve MKYK Üyesi Mahmut Atilla Kaya, TBMM´nin  tatile girmesinin ardından soluğu Ak Parti Konak İlçe Başkanlığı’nda aldı. İzmir’in en çalışkan milletvekili olan ve vatandaşlar tarafından sevilen sayılan ve samimi karşılanan Kaya, hız kesmeden İzmir’in ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geleceğini belirtti.

DURMAK BİLMİYOR

Önceki gün Konak’ta bulunan Kaya, teşkilat ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.  İlçede yoğun bir programa imza atan Kaya, partiler ve vatandaşlarla adeta hasret giderdi. Daha önceki günde Seferihisar’da şehir stadyumunda da incelemelerde bulunan Kaya,  Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, hastane yöneticileriyle bir araya geldi. Kaya, Seferihisar’da hastaneyle ilgili güzel haberlerinde yolda olduğu müjdesini verdi. Öte yandan Seferihisar’da  inşaatı devam eden Yeni Adliye Sarayı’nda incelemelerde bulundu.

 

 

 

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 14
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 20
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım