Torbalı Ege Gazetesi

TorbalısporÇaybaşısporAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

ÇAYBAŞISPOR KENDİ ŞEHRİNİN FUTBOLCULARINA KUCAK AÇTI.

Çaybaşıspor, Torbalı’da yaşayan futbolcuları takıma kazandırdı. Tam 11 Torbalılı futbolcuyu kadrosunda bulunduran temsilcimiz, hem şehrin futbolcularına kucak açtı hem de onların şehirleri için maksimum çaba göstermesine ön ayak oldu.

ÇAYBAŞISPOR KENDİ ŞEHRİNİN FUTBOLCULARINA KUCAK AÇTI.
470 okundu
18 Eylül 2019 - 16:27

Şehirlerinin Takımı İçin Savaşacaklar.

Tam 11 Torbalılı futbolcuyu kadrosunda bulunduran temsilcimiz, hem şehrin futbolcularına kucak açtı. hem de onların şehirleri için maksimum çaba göstermesine yardımcı oldu. Misyon olarak Torbalılı futbolcuların takımda yer almasına önem gösterdiklerini ifade eden Çaybaşıspor Kulüp Başkanı Sedat Çetin, takımdaki birliktelikten ve özellikle de Torbalılı isimlerin özverisinden dolayı mutlu olduğunu ifade etti. Öte yandan Çaybaşıspor Futbol takımına dahil olan Futbolcularımız  başarı mesajı paylaştılar:

Futbolcular da şehirlerinin takımı için mücadele etmekten dolayı gururlu olduklarını kaydederek, “Bize şehrimizin takımında forma giymeyi sağladığı için başta kulüp başkanımız Sedat Çetin ve antrenörlerimiz olmak üzere teknik ekibe teşekkür ederiz. Şehrimiz için var gücümüzle çalışıp, en yüksek performansı ortaya koyacağız. Hedefimiz en azından play oflara kalıp bir üst lige çıkmak. Bunu başaracağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandılar.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım