Torbalı Ege Gazetesi

AK PARTİ İZMİR TEŞKİLATI TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDİYOR.

Ak parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’nin başlatmış olduğu “ Vefa ziyaretleri“ devam ediyor. Göreve başladığı günden itibaren durmaksızın 30 ilçe de sürdürülen bu vefa ziyaretleri üyelerinin takdirini topluyor.

AK PARTİ İZMİR TEŞKİLATI TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDİYOR.
609 okundu
20 Eylül 2019 - 18:35

Ak parti İzmir il teşkilatının örnek çalışması olarak seyreden program kapsamında    mahalle temsilcileri ile bir araya gelerek ilçe esnafının dertlerini dinleyip çözüm olmaya çalışıyor.  Ak parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ‘nin “ Ak Parti kapı kapı gezecek “ sloganı ile başlattığı bu proje  ayda bir sefer tek ilçe de 500’e yakın üye ziyaretleri yapılırken  , 1 hafta 30 ilçe de eş zamanlı ziyaret şeklinde devam etmekte Bu ziyaretler Genel Merkez tarafından takdir edilip diğer İl teşkilatlarına örnek gösteriliyor.

19 Eylül Gaziler Günü olması nedeniyle Ak parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli Urla ‘da gerçekleştirdiği esnaf ve ev ziyaretlerinin yanında gazilerimizle bir araya gelip  onlarla sohbet ederek onlarla duygularını paylaşan Sürekli“ Bu millete Anadolu’nun kapılarını açan; üç kıta, yedi iklime hükmettiren; Çanakkale’de, İstiklal Savaş’ında, tüm yokluk ve imkansızlıklara rağmen vatanına, bayrağına ve istiklaline sahip çıkan, 15 Temmuz’da canını hiçe sayarak namluya göğsünü siper eden   şehit ve gazilerimizi minnetle yad ediyorum. Hayatta olan gazilerimize hürmetlerimi iletiyor. Uzun bir ömür diliyorum.“ diye konuştu.

 

Ak Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ;sözlerini şu ifadelerle sürdürdü; “ Şehitlik ve Gazilik ;hiçbir makamla , hiçbir dünya nimeti ile karşılaştırılmayacak kadar şerefli bir mertebelerdir. Önce Allah’ın , sonra milletin huzurunda herkesin erişemeyeceği iki cihanın en ulvi makamlardır. Bizlerin de onlara , vefa ve gönül borcumuz vardır. Görevimiz emanetlerini korumaktır. Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne , bayrağımıza ve hürriyetimize sahip çıkmaktır. Onların cesareti, kararlılık ve direnişleri ; her zaman yol göstericimiz olacaktır. Canı pahasına bizlere şanlı bir tarih bırakan , bu toprakları vatan yapan ecdadımıza , şehit ve gazilerimize borcumuzu ay yıldızlı bayrağımızı ilelebet dalgalandırarak ve ‘Büyük Türkiye’ hedefimize giden yolda çok çalışarak ödemek boynumuzun borcudur“

Duygu ve düşüncelerini bu sözlerle ifade eden Sürekli“ Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e istiklal mücadelesindeki önderliğinden dolayı ‘ Müşir ve Gazi unvanı verilişinin yıldönümünü ve Gaziler Günü’nü kutluyor, tüm gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum“  dedi ve konuşmasını sonlandırdı

 

 

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 14
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 20
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım