Torbalı Ege Gazetesi

OLUMLU TEPKİLER ALDI.

İlçe Emniyet Trafik Tescil Büro ekipleri bugün. engelli bireylerin araçlarını park etmeleri için ayrılmış alanlara hak sahibi olmayan kişiler tarafından araçlarını park etmelerinin önüne geçmek için , engelli bireylerin sosyal hayatta karşılaştıkları trafik nedenli mağduriyetlerin önlenmesi amacıyla, şehir içi trafik ekipleri tarafından bugün Torbalı’da “Engelli Park Yeri Denetimleri” yapıldı.

OLUMLU TEPKİLER ALDI.
370 okundu
04 Ekim 2019 - 11:03

Torbalı İlçe Emniyet Müdürlüğü son zamanlarda fazla mesai yapıyor hatalı park, kaska, emniyet kemeri ve  sigara denetimlerini artıran İlçe Emniyet  Trafik Tescil Büro ekipleri bugün. engelli bireylerin araçlarını park etmeleri için ayrılmış alanlara  hak sahibi olmayan kişiler tarafından araçlarını park etmelerinin  önüne geçmek için , engelli bireylerin sosyal hayatta karşılaştıkları trafik nedenli mağduriyetlerin önlenmesi amacıyla,  şehir içi trafik ekipleri tarafından bugün Torbalı’da “Engelli Park Yeri Denetimleri” yapıldı.

Torbalı’da bulunan  belediye önü, PTT önü, Şehit Teğmen Serdar Genç Meydanı, KİPA ve hastanede  engelli park yerleri için İlçe Emniyeti harekete geçti. Engelli plakası tescil olmayan araçlar için 216 lira para cezası ve  ceza puanının kanun çerçevesinde bulunduğu bu durum için polis bugün işlem yaptı. Park yerindeki plakaları sorgulatıp engelli olmayan araç sahiplerine cezai işlemler uygulandı. Bu uygulama başta engelli bireyler olmak üzere vatandaşlardan da olumlu geri dönüşler aldı.
Not: Haber görselinde yer alan aracın engelli aracı olduğu ve bu nedenle bu araca cezai işlem yapılmadığı öğrenildi

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 14
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 18
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SGN