Torbalı Ege Gazetesi

Çakır: ‘Platinum’da satış hedeflerimizin 10 puan üstündeyiz’

Seçkin konut projeleriyle Torbalı’da inşaat sektörünün öncü firmalarından olan Bahçeşehir Yatırım, büyük bir yatırımla hayata geçirdiği ve yaklaşık 1 yıl önce temeli atılan Bahçeşehir Platinum projesinin yüzde 70’i tamamlandı.

Çakır: ‘Platinum’da satış hedeflerimizin 10 puan üstündeyiz’
1.055 okundu
26 Ekim 2019 - 10:33

GELECEĞİN MODERN BİNALARI BURADA YÜKSELİYOR

İNŞAAT sektörünün geride bıraktığımız yıl en çok konuşulan konularından biri Torbalı’nın dört bir yanında yükselen marka konut ve ofis projeleri ile büyük şehirlerde hayata geçen yeni ulaşım ağlarının gayrimenkule etkisi oldu. Sektörün en hızlı büyüyen ilçesi Torbalı’da da son dönem yatırımları ile gündemden düşmeyen Bahçeşehir Yatırım’ın projesi olan Bahçeşehir Platinum 2019’a damga vurdu. Torbalı’daki konut alanlarından biri olan Muratbey Mahallesi’ndeki proje gördüğü ilgi ile konut projelerinin en önemli örneklerden biri olduğunu ispatladı. Elvan Çakır, “Muratbey Mahallesi, Torbalı’daki trafiğin yükünü büyük ölçüde aldı. Bu durum kent merkezinden uzaklaşmadan, rahat ve konforlu konutlarda yaşamak isteyenlerin de dikkatini çekince, Muratbey daha fazla öne çıktı. İZBAN hattına çok kısa mesafede olan Bahçeşehir Platinum, ilçe merkezine en yakın konut projesi olarak ön plana çıkıyor.

TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

TÜRKİYE genelindeki son projesi Bahçeşehir Platinum projesi yükselmeye hızla devam ediyor. Torbalı’nın yeni cazibe bölgelerinden biri olacağı öngörülen Muratbey Mahallesi’nde hayata geçirilen ve 142 daireden oluşan Bahçeşehir Platinum projesinde bloklar yükselmeye devam ediyor. Bahçeşehir Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Elvan Çakır, yaklaşık 1 yıl önce temelleri atılan projede çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü ifade etti. Çakır, şunları söyledi: “Eşsiz konumu sayesinde İZBAN ve toplu taşımaya yürüme mesafesinde yer alan Bahçeşehir Platinum, resmi daireler ve belediye gibi yaşamın merkezine de sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor

‘SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ ZAMANINDA TESLİM EDECEĞİZ’

İMALAT seviyesinde yüzde 70’e geldiklerini belirten Çakır, şöyle devam etti: “Şu an imalat seviyemiz inşaatta yüzde 70’lerde… Havaların iyi gitmesi ve Bahçeşehir Yatırım olarak her zaman söz verdiğimiz tarihten önce bitirme alışkanlığımız inşaatımız çok hızlı gitmesini sağlıyor. Ülkemizdeki ekonomik durgunluğa rağmen teslim tarihimizi söz verdiğimiz sürede yerine getireceğiz.” Satışların da oldukça iyi gittiğini söyleyen Elvan Çakır sözlerini şöyle noktaladı: “2019 yılı ekonomik olarak biraz durgun geçmesine rağmen bu projemizde çok iyi gidiyoruz. Satışlarımızda da düşündüğümüz performansın yine çok önündeyiz. Şu an itibarıyla beklediğimiz satış hedefinin 10 puan üzerindeyiz Bu yüzden Torbalı ve İzmir’li hemşerilerimize gösterdikleri güven ve teveccühten dolayı bir kez daha teşekkür ediyoruz.”

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 15
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 24
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım