Torbalı Ege Gazetesi

MHP İlçe Başkanı Oral: Torbalı’nın sorunları ile ilgilenelim

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Torbalı İlçe Başkanı Muhammet Oral,  TV.35’de yayınlanan İzmir’de Sabah programına konuk oldu ve Gazeteci -Yazar Mustafa Tübcel’in sorularını yanıtladı. Torbalı Belediye Başkanı R. İsmail Uygur’un sürekli ülke gündemi meşgul ettiğini ve 8 aydan bu yana İlçenin problemlerine odaklanmadığını vurguladı. 31 Mart Yerel Seçim süreci çalışmaları noktasında açıklamalarda bulundu. Cumhur İttifakı adayı için Torbalı’da çalmadık kapı bırakmadıklarını ifade eden Oral, “ Kazanmadık ama yenilmedik” dedi.

MHP İlçe Başkanı Oral: Torbalı’nın sorunları ile ilgilenelim
1.222 okundu
25 Kasım 2019 - 12:45

12 yaşından bu yana Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) teşkilatı bünyesinde olan ve Ülkü Ocakları’nda yetişen, 2011 yılında Torbalı’da Ülkü Ocakları Başkanı olan ardından İlçe Başkanlığına atanan  Torbalı İlçe Başkanı Muhammet Oral,  TV.35’de yayınlanan İzmir’de Sabah programına konuk oldu. Gazeteci -Yazar Mustafa Tübcel’in sorularını yanıtlayan Oral, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ve MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin’in selamını getirdiğini belirtmesinin ardından Torbalı’nın sorunlarına değindi.

KAZANMADIK AMA YENİLMEDİK

Cumhur İttifakı’na sadık kaldıklarını belirten ve yansımalarını değerlendiren Oral, “  Sayın Genel Başkanımıza verdiğimiz sözü tuttuk. Cumhur İttifakı adayımız için deyim yerindeyse çalmadık kapı, girilmedik bir sokak bırakmadık. Sonuç olarak kazanmadık ama yenilmedik. Buradaki ayrım çok önemli” diyerek sözlerine ekleyen Oral, “Sayın belediye başkanımız 8 aydan bu yana ülke gündemine oturuyor. Yaşanan bazı durumlar, yılın gafı oldu. Sayın belediye başkanına bir genç kardeşi olarak tavsiyem konuşmalarına biraz dikkat etmesidir. Bu noktada önce isyan bayrağını CHP’nin kıymetli seçmeni yapmalı. Sayın Uygur, artık görevine dönmeli ve vatandaşa hizmet etmeli, tribünlere oynamamalı, görevine dönmelidir.” ifadelerini kullandı.

ACİL EYLEM PLANLARI YAPILMALI

Torbalı’nın sorunlarına dair açıklamalarda bulunan Oral, “Nüfusumuz 200 bine dayandı. Torbalı Türkiye ekonomisine katkı sağlayan özellikle tarım noktasında önemli bir ilçe. Torbalı’nın çok ciddi sorunları var. İlçede acil eylem planları yapılarak sorunlar giderilmeli daha sonra uzun vadeli eylem  planları gerçekleştirilmelidir. Sanayi olarak da önemli bir konuma sahip olan ilçemiz ekonomik olarak her anlamda verim sağlıyor. Pek çok kültürü bünyesinde barındıran ve 81 vilayetten göç alan ilçemizde müthiş bir insan enerjisi var. İşte bunları değerlendirmeliyiz” şeklinde konuştu. Necla ARPACI

 

 

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 15
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 24
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım