Torbalı Ege Gazetesi

Doğa ile iç içe bir ortamda kahvaltının adresi oldu

Doğa ile iç içe bir ortamda kahvaltının adresi oldu
1.289 okundu
26 Kasım 2019 - 11:19

DAĞTEKKE yolu üzerindeki Helvacı köyü çıkışında bulunan ve geçtiğimiz haftalarda hizmet vermeye başlayan  My Home Kahvaltı ve Izgara Evi ilçe halkından büyük ilgi görüyor. Kipa AVM içerisinde bulunan My Döner’in sahipleri Mehmet ve Yeliz Keser’in işleteceği mekan, müşterilerini ağırlamaya başladı. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri açık olan işletme, ilerleyen zamanlarda haftanın her günü hizmet vermeye başlayacak. 450 metrekarelik alana sahip olan My Home Kahvaltı ve Izgara Evi’ni nezih bir mekan haline getirdiklerini anlatan Mehmet Keser, “Kapalı ve açık alanları bulunan işletmemiz, tamamen yeşile bürünmüş durumda… Çocuklar için oyun alanı da mevcut. Tavuk, ördek, tavşan gibi canlı hayvanlar da bulunuyor. İlerleyen zamanlarda eşeklerle Helvacı köy turu da yapacağız” diye konuştu.

‘YEŞİLİN HER TONUNA SAHİP OLAN MEKANIMIZA BEKLİYORUZ’

MENÜSÜNDE ızgara çeşitleri ve serpme kahvaltı bulunan My Home Kahvaltı ve Izgara Evi’nde tüm yemek kartları ve çeklerinin yanı sıra kredi kartı da geçerli… İşletmelerinde doğum günü, toplantı, işyerleri kahvaltıları, evlilik teklifi gibi tüm organizasyonları da yaptıklarını anlatan Yeliz Keser ise, “Helvacı köyünün yüksek yerinde ve doğa manzaralı, eşliğinde yeşilin her tonuna sahip olan işletmemize tüm misafirlerimizi bekliyoruz” şeklinde konuştu. Güzide mekân, kısa sürede İzmir’in tercih edilen kahvaltı mekânları arasındaki yerini almayı başarmayı hedefliyor. Özellikle hafta sonları kafa dinlemek ve ailesiyle birlikte sıcacık ortamda ve doğa ile iç içe olan bir mekânda kahvaltıyla güne başlamak isteyenlerin adresi olacak olan mekânın işletmecisi Yeliz Keser, “Misafirlerimiz, burada hem doğayla iç içe hem de sevdikleriyle yemek yiyip gönüllerince eğlenebilecekler” diye konuştu.

‘TORBALI’YA YEPYENİ BİR SOLUK GETİRDİK’

TORBALI’YA 15 kilometre uzaklıkta olan Helvacı köyünde yer alan My Home Kahvaltı ve Izgara Evi, farklı tasarımıyla da dikkat çekiyor. Sektördeki önemli bir boşluğu doldurduklarını dile getiren işletmeci Mehmet Keser, “Torbalı’ya yepyeni bir soluk getirdik” dedi. Menüsünde 30 çeşit serpme kahvaltı ürünü ve ızgara çeşitleri bulunan işletme, bu nefis kahvaltıyı ve yemek çeşitlerini uygun bir fiyata müşterilerine sunuyor. İşletmecilerden Mehmet Keser, “My Home Kahvaltı ve Izgara Evi farklı çizgileri, modern yapısı, geniş otopark hizmetiyle Torbalı halkına hizmet veriyor. Tecrübemiz,  profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım