Torbalı Ege Gazetesi

Platinum yatırımcıyı cezbediyor

Seçkin konut projeleriyle Torbalı’da inşaat sektörünün öncü firmalarından olan Bahçeşehir Yatırım’ın Satış Koordinatörü Seda Mercan, rahat ve konforlu konut sahibi olmak isteyenlerin kampanyalı fiyatları kaçırmaması gerektiğini söyledi.

Platinum yatırımcıyı cezbediyor
540 okundu
02 Ocak 2020 - 13:10

İNŞAAT sektörünün en hızlı büyüyen ilçesi Torbalı’da da son dönem yatırımları ile gündemden düşmeyen Bahçeşehir Yatırım’ın projesi olan Bahçeşehir Platinum 2019’a damga vurdu. Torbalı’daki konut alanlarından biri olan Muratbey Mahallesi’ndeki proje gördüğü ilgi ile konut projelerinin en önemli örneklerden biri olduğunu ispatladı. Elvan Çakır, “Muratbey Mahallesi, Torbalı’daki trafiğin yükünü büyük ölçüde aldı. Bu durum kent merkezinden uzaklaşmadan, rahat ve konforlu konutlarda yaşamak isteyenlerin de dikkatini çekince, Muratbey daha fazla öne çıktı” dedi. İZBAN hattına çok kısa mesafede olan Bahçeşehir Platinum, ilçe merkezine en yakın konut projesi olarak ön plana çıkıyor.

KISA ZAMAN SONRA SAHİPLERİNE TESLİM EDİLECEK

TÜRKİYE genelindeki son projesi Bahçeşehir Platinum projesi yükselmeye hızla devam ediyor. Torbalı’nın yeni cazibe bölgelerinden biri olacağı öngörülen Muratbey Mahallesi’nde hayata geçirilen ve 149 daireden oluşan Bahçeşehir Platinum projesinde bloklar yükselmeye devam ediyor. İlk etapta bulunan 62 konut, kısa süre sonra sahiplerine teslim edilecek. Bahçeşehir Yatırım Satış Koordinatörü Seda Mercan, yaklaşık 1 yıl önce temelleri atılan projede çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü ifade etti. Mercan, şunları söyledi: “Eşsiz konumu sayesinde İZBAN ve toplu taşımaya yürüme mesafesinde yer alan Bahçeşehir Platinum, resmi daireler ve belediye gibi yaşamın merkezine de sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor.”

‘İNŞAATIMIZ ÇOK HIZLI GİDİYOR’

İMALAT seviyesinde yüzde 80’e geldiklerini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Elvan Çakır ise, şöyle konuştu: “Şu an imalat seviyemiz inşaatta yüzde 80’lerde… Bahçeşehir Yatırım olarak her zaman söz verdiğimiz tarihte bitirme alışkanlığımız inşaatımız çok hızlı gitmesini sağlıyor. Ülkemizdeki ekonomik durgunluğa rağmen teslim tarihimizi söz verdiğimiz sürede yerine getireceğiz.” Satışların da oldukça iyi gittiğini söyleyen Elvan Çakır sözlerini şöyle noktaladı: “2019 yılı ekonomik olarak biraz durgun geçmesine rağmen bu projemizde çok iyi gidiyoruz. Satışlarımızda da düşündüğümüz performansın yine çok önündeyiz. Şu an itibarıyla beklediğimiz satış hedefinin 10 puan üzerindeyiz Bu yüzden Torbalı ve İzmir’li hemşerilerimize gösterdikleri güven ve teveccühten dolayı bir kez daha teşekkür ediyoruz.”

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SGN