Torbalı Ege Gazetesi

SÜREKLİ, 9 AYDA REKOR KIRDI!

SÜREKLİ, 9 AYDA REKOR KIRDI!
393 okundu
16 Ocak 2020 - 17:28

AK Parti Genel Merkezi tarafından İzmir İl Başkanlığı görevine atanan Kerem Ali Sürekli, koltuğa oturur oturmaz dur durak bilmedi! Özellikle teşkilat çalışmalarına ağırlık veren, parti üyelerini evlerinde ziyaret eden Sürekli, 9 ayda ulaşılması zor bir rekorun altına imza attı. Sürekli, bu süre zarfından yaklaşık 70 bin kilometre yol yaptı. Bir diğer değişle dünyanın etrafını iki kez dolaştı.AK Parti’de ilçe yöneticiliği, ilçe başkanlığı, milletvekilliği gibi görevlerde bulunan Kerem Ali Sürekli, geçtiğimiz yılın 17 Nisanı’nda AK Parti İzmir İl Başkanlığı görevine atandı.

YERİNDE OTURMADI!
Sürekli, geçen 9 aylık süreçte makam adasında durmadı. Göreve gelir gelmez teşkilat ziyaretlerine ağırlık veren Sürekli, gittiği ilçelerde sadece ilçe binalarını ziyaret etmedi, üyelerin evlerine giderek hal hatır sordu. Esnaf ziyaret etti. Hiçbir cenazeyi ve düğünü atlamadı.

70 BİN KİLOMETRE YAPTI!
Sabahın erken saatlerinde parti il binasına giden ve gece geç saatlere kadar çalışan Sürekli’nin bu hızına yakın çalışma arkadaşları bile yetişmekte zorlandı. Sürekli, 9 ayda yaklaşık 70 bin kilometre yaptı. Bir diğer değişle dünyanın etrafını yaklaşık iki kez dolaşmış oldu.

334 PROGRAMA KATILDI
Sürekli, şimdiye kadar 334 programa katıldı İlçelere birden fazla kez gitti. Kent merkezine uzak ilçeleri Bergama’ya 10, Kınık’a 8, Dikili’ye 4, Tire’ye 3, Kiraz’a 4, Bayındır’a 6, Ödemiş’e 2 kez ziyaret etti, etkinliklere katıldı.

YORULMADAN ÇALIŞIYORUM!
AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli, yorulmadan çalıştığını belirterek, “Kendimiz için değil partimiz ve milletimize hizmet için çalışıyoruz. Ben milletvekilliği dönemimde de ilçe ilçe gezerdim. Yorulmadan, büyük bir heyecanla çalışıyorum. Yerel seçimlerin ardından il başkanlığı görevine atandım. Kısa bir süre sonra da teşkilatlarımızı ziyarete başladım. AK Parti’de teşkilat çok önemlidir! Gittiğimiz yerlerde mahalle temsilcilerimizi, üyelerimizi de ziyaret ettik. İzmir teşkilatımız hep diri. Biz bu diriliği sıcak tutuyoruz. Önümüzdeki süreçte de aynı heyecanla, yorulmadan çalışmaya devam edeceğim” dedi.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 14
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 18
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SGN