Torbalı Ege Gazetesi

Bu lezzetlere bayılacaksınız

Bu lezzetlere bayılacaksınız
798 okundu
21 Ocak 2020 - 13:21

SADIK İleri Bulvarı üzerinde hizmet veren ilçenin elit mekanı Kahve Diyarı’nda menüye eklenen lezzetler, kısa sürede büyük ilgi gördü. Muffin elmalı tart, havuçlu kekten oluşan üçte üç keyif; mocha çeşitleri strawberry, blackberry, salted caramel ile popcorn latte, butter caramel macchiato farklı tatları ile fark yaratacak. Mekanın müdürü Çağrı Koşan, müşterilerinden gelen talepler ve kendini yenileme trendleri kapsamında sürekli yeni lezzetleri Torbalı halkı ile buluşturduklarını dile getirdi.

KAHVE DİYARI’NIN MAHARETLİ ELLERİ

BULVAR’IN zarafetine yakışır bir sunumla konukların beğenisine sunulan lezzetleri ilçe halkı çok sevdi.Kahve Diyarı’nın sıcaklığındaki lezzetleri, hızlı ve şık servisiyle misafirlerine sunan mekan, yeni sunumları ve tarzı keşfedilmeyi bekliyor. Kahve Diyarı’nın maharetli elleriyle hazırlanan kış menüsünde, birbirinden farklı lezzetleri en taze haliyle sunuyor. Özenle seçilmiş ürünlerin gerçek lezzetlerinin, ön planda olduğu menüye her biri keşfedilmeye değer yeni lezzetler de ekleniyor.

RESTAURANT MENÜSÜYLE DE BİR NUMARA

MENÜYE alternatif lezzet arayan misafirler, mevsimin taze ve farklı ürünleri ile günlük hazırlanan spesyallerini seçerek, doyurucu ve hızlı bir alternatif ile güne devam edebilir. Yemek ziyafetini leziz bir tatlı ile tamamlamak isteyenler için çok sayıda tatlı çeşidi ile mutlaka denenmesi gereken seçenekler arasında yerini alıyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SGN