Torbalı Ege Gazetesi

Elia Garden 2020 rezervasyonlarını almaya başladı

Torbalı-Kemalpaşa yolu üzerinde bulunan 3 bin metrekarelik yerde hizmet veren Elia Garden Kır Düğün Salonu’nda 2020 rezervasyonları alınmaya devam ediyor.

Elia Garden 2020 rezervasyonlarını almaya başladı
472 okundu
22 Ocak 2020 - 10:21

TORBALI’DA genç çiftlerin rüyalarını gerçekleştiren Elia Gaden Kır Düğün Salonu 2020 rezervasyonlarını almaya başladı. Elia Garden, Torbalı’nın yanı sıra çevre ilçelerde yaşayan ve evlenmek isteyen genç çiftlere de hitap ediyor. 1000 kişilik olan Elia Kır Düğün Salonu, farklı tasarımıyla da dikkat çekiyor. Sektördeki önemli bir boşluğu doldurduklarını ve Torbalı’daki önemli bir eksikliği giderdiklerini dile getiren işletmeci Emre Demirkol, “Torbalı’ya yepyeni bir soluk getirdik. Kır Düğün Salonumuz ile genç çiftlerimizi rüya gibi bir gün yaşatmalarını sağlıyoruz” dedi.

NİŞAN, SÜNNET VEYA DÜĞÜN…

KONU ile ilgili açıklama yapan diğer işletmeci Narin Demirkol, şunları kaydetti; “Elia Garden Kır Düğün Salonu farklı çizgileri, 1000 kişilik kapasitesi, modern yapısı, geniş otopark hizmetiyle Torbalı’ya ve bölge halkına hizmet veriyor. Elia Garden Kır Düğün Salonumuzda isteyen nişanını, isteyen düğününü, isteyen ailelerimiz sünnet törenlerini yapabiliyor. Ayrıca kurumlarımız da yılsonu geceleri, iş toplantılarını, yemekli-yemeksiz organizasyonlarını gerçekleştirebilirler. Tecrübemiz,  profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bizlere ulaşmak isteyen vatandaşlarımız ise 0542 628 93 91 ve 0541 637 09 26 numaralı telefon numarasından bizlere ulaşabilirler” şeklinde açıklamalarda bulundu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SGN