Torbalı Ege Gazetesi

Şirinler, ‘Datça Badem Çiçeği Festivali’ne götürecek

Şirinler Turizm, Datça’da bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Badem Çiçeği Festivali’ne götürecek. Günübirlik gezi kapsamında, üç gün boyunca devam edecek gösteriler ve etkinlikler, renkli görüntülere sahne olacak.

Şirinler, ‘Datça Badem Çiçeği Festivali’ne götürecek
907 okundu
24 Ocak 2020 - 9:53

TORBALI’DAKİ Merkez Orhaniye Cami karşısında hizmet veren Şirinler Turizm, Datça’da her yıl düzenlenen Badem Çiçeği Festivali’ne götürüyor. Datça, beyazın ve pembenin tüm tonlarına ev sahipliği yapacak muhteşem güzellikte bir görsel bir şölene hazırlanıyor. 8 Şubat tarihinde yapılacak olan günübirlik etkinlik kapsamında, Şirinler’in turuna katılan davetliler, doyasıya bir vakit geçirecek. İşletmeci Tamer Özev, “Festival boyunca çeşitli gösteriler, atölye çalışmaları, kitap imza günleri düzenlenecek” şeklinde konuştu.

BU YIL ÜÇÜNCÜ KEZ DÜZENLENİYOR

ÖZEV, “Yaklaşık bin adet kurulan stantlarda çeşitli yiyecek içecek hediyelik eşya satışı yapacak esnaflar, üç günlük festival boyunca ziyaretçilerin mağdur olmaması için her türlü imkanı sunmaya çalışacaklar” dedi. 2018 yılında ilk kez düzenlenen ve Türkiye’nin dört bir yanından binlerce ziyaretçinin ağırlandığı Datça Badem Çiçeği Festivali, bu yıl üçüncü kez düzenleniyor. Datça Yarımadası’nın doğal güzelliklerinin yanı sıra yerel kültürü ve tarihinin de ziyaretçilerle paylaşıldığı festivale katılmak isteyenler Şirinler Turizm’e ulaşıp bilgi alabilecekler.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SGN