Torbalı Ege Gazetesi

Bahçeşehir Platinum konutlarıyla fark yaratıyor

Seçkin konut projeleriyle Torbalı’da inşaat sektörünün öncü firmalarından olan Bahçeşehir Yatırım İnşaat’ın Satış Koordinatörü Seda Mercan, rahat ve konforlu konut sahibi olmak isteyenlerin kampanyalı fiyatları ve düşük faiz oranlarını kaçırmaması gerektiğini söyledi.

Bahçeşehir Platinum konutlarıyla fark yaratıyor
499 okundu
28 Ocak 2020 - 10:56

İnşaat sektörünün en hızlı büyüyen ilçesi Torbalı’da da son dönem yatırımları ile gündemden düşmeyen Bahçeşehir Yatırım İnşaat’ın projesi olan Bahçeşehir Platinum konutlarıyla fark yaratıyor. Torbalı’daki konut alanlarından biri olan Muratbey Mahallesi’ndeki proje gördüğü ilgi ile konut projelerinin en önemli örneklerinden biri olduğunu ispatladı. Elvan Çakır, “Muratbey Mahallesi, Torbalı’daki trafiğin yükünü büyük ölçüde aldı. Bu durum kent merkezinden uzaklaşmadan, rahat ve konforlu konutlarda yaşamak isteyenlerin de dikkatini çekince, Muratbey daha fazla öne çıktı” dedi. İZBAN hattına çok kısa mesafede olan Bahçeşehir Platinum, ilçe merkezine en yakın konut projesi olarak ön plana çıkıyor.

BLOKLAR YÜKSELMEYE DEVAM EDİYOR

Türkiye genelindeki son projesi Bahçeşehir Platinum; yükselmeye hızla devam ediyor. Torbalı’nın yeni cazibe bölgelerinden biri olacağı öngörülen Muratbey Mahallesi’nde hayata geçirilen ve 149 daire ve 12 ticari alandan oluşan Bahçeşehir Platinum projesinde bloklar yükselmeye devam ediyor. Bahçeşehir Yatırım İnşaat Satış Koordinatörü Seda Mercan, yaklaşık 1.5 yıl önce temelleri atılan projede çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü ifade etti. Mercan, şunları söyledi: “Eşsiz konumu sayesinde İZBAN ve toplu taşımaya yürüme mesafesinde yer alan Bahçeşehir Platinum, resmi daireler ve belediye gibi yaşamın merkezine de sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor.”

‘SÖZ VERDİĞİMİZ TARİHTEN ÖNCE BİTİRME ALIŞKANLIĞIMIZ İNŞAATIMIZIN ÇOK HIZLI GİTMESİNİ SAĞLIYOR’

İmalat seviyesinde yüzde 85’e geldiklerini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Elvan Çakır ise, şöyle konuştu: “Şu an imalat seviyemiz inşaatta yüzde 85’lerde… Havaların iyi gitmesi ve Bahçeşehir Yatırım olarak her zaman söz verdiğimiz tarihten önce bitirme alışkanlığımız inşaatımızın çok hızlı gitmesini sağlıyor. Ülkemizdeki ekonomik durgunluğa rağmen teslim tarihimizi söz verdiğimiz sürede yerine getireceğiz.” Satışların da oldukça iyi gittiğini söyleyen Elvan Çakır sözlerini şöyle noktaladı: “2019 yılı ekonomik olarak biraz durgun geçmesine rağmen biz projemizde çok iyi gidiyoruz. Satışlarımızda da düşündüğümüz performansın yine çok önündeyiz. Şu an itibarıyla beklediğimiz satış hedefinin 10 puan üzerindeyiz. Bu yüzden Torbalı ve İzmir’li hemşerilerimize gösterdikleri güven ve teveccühten dolayı bir kez daha teşekkür ediyoruz.”

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SGN