Torbalı Ege Gazetesi

MHP Joseph’de kahvaltıda buluştu

Ayrancılar’da müteahhitlik yapan Tunahan Ertürk, Sadık İleri Bulvarı üzerinde hizmet veren güzide işletme Joseph’i devralmıştı. Bundan sonra, Joseph’in Torbalı’daki yerini işletecek olan genç müteahhit, bugün saat 10:00’da uzman personelleri ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi’ni ağırladı.

MHP Joseph’de kahvaltıda buluştu
1.251 okundu
31 Ocak 2020 - 12:18

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, MHP Torbalı İlçe Başkanı Muhammet Oral, MHP Partisi  Torbalı İlçe Başkan Yardımcısı Demet Öncül, belediye meclis üyeleri, oda başkanları, muhtarlar ve çok sayıda partililer, Torbalı’da  tertip edilen kahvaltıda bir araya geldi. “Birlik ve Beraberlik” adı verilen  organizasyona 250 partili katıldı.

Kahvaltı programına eşleri ile birlikte de katılan partililere  Şahin, “Bizler mukaddes bir davanın mensuplarıyız. Türk Milleti dünya üzerinde çok önemli bir yerde duruyor. Tarihi birikimlerimiz ve milli sorumluluklarımız bizi önemli görevleri yapmaya sevk ediyor. Torbalı’da çok güzel bir atmosfer var. Partililerimize bu yoğun katılımdan dolayı teşekkür ediyorum. Torbalı bizim için önemli bir kale” dedi.

“BİZİM BELEDİYE BAŞKANIMIZ MAKARİOS’UN HEYKELİNİ DİKİYOR ONLAR DA BAYRAĞIMIZI YIRTIYOR”

Öte yandan Avrupa Parlamentosu’nda ırkçı Yunan milletvekili Ioannis Lagos’ın Yunan Adaları’ndaki göçmenlerin durumuna ilişkin oturumda, Türk bayrağını yırtmasına tepki gösteren Şahin, “Yunan yunanlığını yapacak. Rum Rumluğunu yapacak. Biz bunu aslında çok çok önemsemiyoruz da herkes kendi cibilliyetinden geleni yapar diye düşünüyoruz. Bizim için önemli olan halen Yunan kardeşliği, Rum ismi, Pontus ismini koyanlar. Türkü anlamayanlar, hadiselere Türk’ün penceresinden, Türkiye’nin penceresinden bakmayanlara bizim sözümüz. Biz bir Yunan’a Rum’a ne diyeceğiz. Adam Rum. Başka bir beklentimiz yok ki ondan. Bizim rahatsızlığımız ‘bizim  Rumlara.’ Bizim Rumlar, Yunan kardeşliği diyorlar ya. Bizim belediye başkanımız İstanbul’a Makarios’un heykeli yaptırıyor. İki telliye. Onlarda bayrağımızı yırtıyor. Onlar Rum, bizde Türk’üz hadise bu” diyerek açıklamada bulundu. Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Başkanı Muhammed Oral, programa katılan herkese teşekkür ederek, partili vatandaşlar ve il yönetimi ile bir araya gelmekten dolayı son derece mutlu olduklarını ifade ettiNecla ARPACI

 

 

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 15
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 24
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım