Torbalı Ege Gazetesi

TorbalısporÇaybaşısporAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Atınordu fark yaratmaya devam ediyor

Altınordu Futbol Kulübü Antrenörleri, dün akşam futbolcu velileriyle Torbalı’da halı saha maçında karşı karşıya geldi. Renkli görüntülerin sahne olduğu mücadele dostlukla sonuçlandı.

Atınordu fark yaratmaya devam ediyor
617 okundu
04 Şubat 2020 - 12:01

Yetiştirdiği futbolcular ile Türkiye gündeminden düşmeyen Altınordu Spor Kulübü, bu kez farkındalık oluşturmak için Torbalılı futbolcuların velileriyle dün akşam halı saha da buluştu. Altınordu Spor Kulübü bünyesinde futbol eğitimi gören Torbalılı öğrenciler, haftanın belirli günlerinde profesyonel antrenörler eşliğinde futbol eğitimi alıyor. Verilen eğitimlerde veliler çocukların antrenmanlarını izlemek için saha kenarında dikkatle takip ediyor. Geleceğin futbolcularını yetiştiren ve çocukların yeteneklerini keşfeden Altınordu Spor Kulübü bu kapsamda güven tazelemeye devam ediyor. Hal böyle olunca Altınordu Spor Kulübü Antrenörleri, bu kez öğrencilerle değil, babalarla sahaya çıktı.

ÇOCUKLAR SPORA TEŞVİK EDİLMELİ

Dün akşam saat 20.00’da İpekli Tesislerinde bulunan halı sahada antrenörler ile veliler kozlarını paylaşmak için güzel bir etkinlik düzenledi. Gerçekleşen maçta her iki takım yenişemedi ve maç beraberlikle sonuçlandı. Çocuğunun yetenekli olduğunu anlayan bir velinin ”iyi birey, iyi vatandaş, iyi futbolcu” olmasını aşılamaya çalışan, onun için yeterlilik seviyesinde antrenmanlar yaptırarak gelişimine yardımcı olan kulüplerle çalıştırılmasını söyleyen öğrenci velisi olan İbrahim Yıldırım, ” Aile çocuğun sosyalleşmesini sağlayan ilk birimdir. Ailenin çocuğun sosyalleşmesi üzerindeki en önemli  etkilerinden biri, çocuğu spora yönlendirme ve bu konuda onları desteklemedir. Bizlerde üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmeye gayret sarf ediyoruz. Bu noktada çocuklarımızın yeteneklerini kristalleştirmek adına Altınordu’nun kıymetli  hocalarına emanet ettik. Bu güzel etkinlik ile de çocuklarımıza eğlenceli bir anı bıraktık” dedi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım