Torbalı Ege Gazetesi

Başkan Sürekli, Torbalı’ya çıkartma yaptı

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, AK Parti Torbalı İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Torbalıların yoğun ilgisi ile karşılaşan Sürekli, ilçede bir takım ziyaretler gerçekleştirdi.

Başkan Sürekli, Torbalı’ya çıkartma yaptı
1.211 okundu
06 Şubat 2020 - 16:46

Göreve geldiği günden bu yana 30 ilçede eş zamanlı üye ziyaretleri gerçekleştiren ve Türkiye’de örnek  bir teşkilatçılık modeli yaratan AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, bugün Torbalı’ya geldi. İlk olarak AK Parti Torbalı İlçe Binası’nı ziyaret eden Sürekli, ardından AK Nokta çadırına uğradı ve orada görev alan partililer ile hasbihal ettikten sonra Ziraat Odası, Ticaret Odası başkanlarını ve önceki dönem  belediye başkanı Adnan Yaşar Görmez’i ziyaret etti.

ÖZÇELİK’İ ZİYARET ETTİ

AK Parti İzmir İl Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Feyim Özçelik’i ofisinde ziyaret eden Başkan Sürekli, gördüğü ilgiden memnuniyet duyduğunu dile getirerek partililer ile birlikte burada birlik ve beraberlik mesajı verdi.

AK Parti İzmir İl Teşkilat Başkanı Nail Kocabaş, AK Parti İzmir  İl Seçim İşleri Başkanı  Emrun Sulayıcı, AK Parti İzmir İl Sekreteri Sefa Şahin, AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Üyesi Kudret Karaçelik, AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Hasan Akbıyık, AK Parti Torbalı Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Özgür Erman Çağlar, meclis üyesi  Nurettin Albaş, eski ilçe başkanı Hüseyin Söyler, önceki dönem il sekreteri Selman Günaydın ile birlikte ziyareti gerçekleştiren Sürekli,  Torbalı’nın giderek geliştiğini ifade ederek, “ Burada partimizde görev alan arkadaşların sevdasını görüyoruz. Torbalı beni her zaman mutlu ediyor. Yapılan çalışmalardan dolayı partililerime teşekkür ederim. Özellikle Feyim kardeşimizin de partimizde aktif olarak görev almasının ardından bu noktada gözümüz arkada kalmıyor. Kendisine de ayrıca teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.  Ardından Özçelik, yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek, “ Sayın başkanım sizlerin buraya teşrifi bizi onurlandırdı. Size ve beraberinizdeki yol arkadaşlarıma ziyaretinizden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Bizler partimiz, davamız ve şehrimiz için üzerimize düşen tüm sorumlulukları sırtlanarak çalışmalarımıza durmadan, yorulmadan devam edeceğiz ”diyerek sözlerini noktaladı.

 

 

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 15
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 24
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım