Torbalı Ege Gazetesi

Corleone’de kadınlara özel ‘matine’

Corleone’de kadınlara özel ‘matine’
746 okundu
08 Şubat 2020 - 12:01

AYRANCILAR Mahallesi’nde hizmet veren Corleone Coffee’de belirli aralıklarla düzenlenen ‘kadınlar matinesi’ büyük ilgi görüyor. Her yaştan bayanın katıldığı ve canlı müzik ziyafetiyle eğlencenin doruğa ulaştığı matineye katılan bayanlara çeşitli ikramlarda da bulunuluyor. Cafe sahibi Ümit Büker tarafından başlatılan ve Aysel Dağ tarafından organize edilen kadınlar matinesi Ayrancılar ve ilçe merkezinde yaşayan kadınların bir araya gelip kaynaşması ve sosyal yaşamlarının renklenmesi amacıyla düzenleniyor.

‘KADINLARIN KENDİLERİNİ RAHAT HİSSEDEBİLECEKLERİ SOSYAL BİR ORTAM OLUŞTURDUK’

İŞLETME sahibi Ümit Büker, yaptığı açıklamada, “Biliyoruz ki, kadın mutluysa tüm aile ve dolayısıyla tüm ülke mutludur. Eski bir eğlence şekli olan kadınlar matinesini Ayrancılar’da yeniden canlandırarak kadınların kendilerini rahat hissedebilecekleri sosyal bir ortam oluşturduk. Belirli aralıklarla düzenlediğimiz Kadınlar matinelerine ilgi oldukça fazla oluyor. Bu ilginin giderek artacağını düşünüyoruz” ifadelerinde bulundu.

KISA SÜREDE YILDIZI PARLADI

AYRANCILAR’LI işadamı Ümit Büker tarafından işletilen 500 metrekarelik mekan, 3 kattan oluşuyor. 6 yıldır sektörde olan Büker’in sahibi olduğu Corleone Coffee’nin menüsünde kahvaltının yanı sıra börek, omlet, makarna, menemen, burger ve pizza çeşitleri, tost-sandviçler, salata çeşitleri, waffle, pasta ve kekler, milkshke çeşitleri, sıcak-soğuk kahve çeşitleri bulunuyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım