Torbalı Ege Gazetesi

Aler: ‘Toprağa yatırım asla kaybettirmez’

Aler: ‘Toprağa yatırım asla kaybettirmez’
586 okundu
11 Şubat 2020 - 16:05

2 YILDIR Ertuğrul Mahallesi’ndeki Üzeyir Dalgıç Sokağı’nda hizmet veren Aler Emlak’ın sahibi olan İlker Aler, tarla, arsa, daire kiralama ve yatırım amaçlı tüm satışlarında müşterilerinin paralarına değer katmaya devam ediyor. Aler, “Ülkemizin şu anki durumuna bakacak olursak, KDV-Dolar-Borsa her şey yükselişte. Bu durum vatandaşımızın kafasını çok fazla karıştırıyor ve vatandaşlarımız cebindeki para ile yatırım yapmaya korkar hale geldi” şeklinde konuştu. Toprağa yatırım asla kaybettirmeyen bir yatırım olduğunu anlatan Aler, “Satan kaybeder, alan her zaman kazanır” diye konuştu.

‘MÜŞTERİLERİMİZİN SAYGISINI SEVGİSİNİ HER ZAMAN KAZANDIK’

DENEYİMLİ emlakçı sözlerine şöyle devam etti; “Fazla eskiye gitmemize gerek yok, bundan 1 yıl önce 100 bin TL civarına satılan yerler, şu anda 200 bin TL değerlere sahip… Tek amacımız alan da satan da asla zarar etmemesidir. Torbalı şu anda çok fazla gelişmekte. Aler Emlak olarak bugüne kadar yaptığımız tüm satışlarımızda Allah’a şükür müşterilerimizin saygısını sevgisini her zaman kazandık. Bu yüzden biz de her zaman müşterilerimizin cebine değer kazandırmaya devam ediyoruz ve edeceğiz” dedi.

‘ALTIN DÖNEMİNİ YAŞIYOR’

EMLAK konusunda çok deneyimli ve bilgili olan Aler Emlak sahibi İlker Aler, Torbalı’nın son 5 yıl içinde çok büyüdüğünü ve bu büyümenin kontrollü olması gerektiğini söyleyerek, “Son yıllarda büyük bir gelişimin yaşandığı Torbalı’da yatırımların ardı arkası kesilmiyor. Ülkemizde her gen gün gelişmekte olan inşaat ekonomisinin yanı sıra Torbalı’nın son dönemde artan sanayileşme ile gelen göç sonucu gayrimenkul sektörünü hareketlendirdi. Kira fiyatları, bir o kadar da artırmış durumdadır” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım