Torbalı Ege Gazetesi

‘Şahane Hayaller’ Torbalı Kipa’da vizyona girdi

‘Şahane Hayaller’ Torbalı Kipa’da vizyona girdi
456 okundu
12 Şubat 2020 - 10:05

SOSYAL medya dünyasının sevilen karakterlerinden biri Nalet Bebe’nin yaratıcısı Ömer Başdoğan, senaryosunu yazdığı ‘Şahane Hayaller’ filmiyle Torbalı’da izleyicisiyle buluştu. Film, Torbalı Kipa’daki Vizyon Sineması^’nda gösterime girdi. Yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı’nın müziklerini ise Kerem Ökten’in yaptığı kadrosunda Ömer Başdoğan, Cemil Şahin, Suzan Aksoy, Salih Kalyon, Berrak Güvem ve Çetin Altay gibi oyuncuların yer aldığı ‘Şahane Hayaller’ adlı sinema filminin büyük ilgi görmesi bekleniyor

ŞAİR OLMA ÇABASI NİHAYETE ERECEK Mİ?

28 EYLÜL’DE Ankara’nın Nallıhan ilçesinde başlayan çekimler iki hafta sürdü. 2020 yılının ilk aylarında vizyona girmesi beklenen filmde; Ömer Başdoğan’ın canlandıracağı Ömer karakterinin şair olma ideali yüzünden ailesi, sevgilisi ve kendisiyle yaşadığı çatışmalar esprili bir dille beyazperde seyircisiyle buluşacak.

ÖZET VE DETAYLAR

ŞAHANE Hayaller, şair olmak isteyen bir adam ve onun menajerliğini yapmaya çalışan arkadaşının hikayesini konu ediyor. Ömer, şair olmak isteyen genç bir adamdır. Yıllardır hayalini gerçekleştirmeyi bekleyen Ömer, bu nedenle hayatını boşa geçirir. Hiçbir baltaya sap olamayan genç adam, zaman içinde hayalinden uzaklaşır. Tam da bu sırada liseden bir arkadaşı olan Ali ile karşılaşır. Ömer, Ali sayesinde yeniden hayaline tutunur. Ali’nin asıl amacı Ömer’in hayaline kavuşmasını sağlamak değil, onun menajerliğini yapıp sırtından para kazanmaktır. Ancak Ali’nin Ömer’in menajerliğini yapmasını sağlayacak bilgisi ve çevresi yoktur. Ömer’in kitabını bastırmak için türlü yılları deneyen ikili, kendilerini eğlenceli bir maceranın içinde bulur.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım