Torbalı Ege Gazetesi

My Home, ailelerin uğrak mekanı oldu

My Home, ailelerin uğrak mekanı oldu
965 okundu
13 Şubat 2020 - 11:46

HELVACI Mahallesi içinde geçtiğimiz aylarda hizmete giren My Home Kahvaltı ve Izgara Evi, özellikle ailelerin uğrak yeri oluyor. Hafta sonu Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri açık olan ve açık olduğu 3 günde onlarca kişiyi ağırlayan mekan, Torbalılı vatandaşların yanı sıra çevre ilçelerden gelen misafirlerini de ağırlıyor. İşletmeci Mehmet ve Yeliz Keser çifti, yazlık olarak kullandıkları evi, güzide bir mekan haline çevirdiklerini ve hizmet verdikleri 2 ayda gördükleri büyük ilgiden dolayı memnun olduklarını aktardılar.

CANLI HAYVANLAR DA VAR

450 METREKARELİK alana sahip olan My Home Kahvaltı ve Izgara Evi’ni nezih bir mekan haline getirdiklerini anlatan Mehmet Keser, “Kapalı ve açık alanları bulunan işletmemiz, tamamen yeşile bürünmüş durumda… Çocuklar için oyun alanı da mevcut. Tavuk, ördek, tavşan gibi canlı hayvanlar da bulunuyor. İlerleyen zamanlarda eşeklerle Helvacı köy turu da yapacağız” diye konuştu

TOPLU ORGANİZASYONLARA DA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

MENÜSÜNDE ızgara çeşitleri ve serpme kahvaltı bulunan My Home Kahvaltı ve Izgara Evi’nde tüm yemek kartları ve çeklerinin yanı sıra kredi kartı da geçerli… İşletmelerinde doğum günü, toplantı, işyerleri kahvaltıları, evlilik teklifi gibi tüm organizasyonları da yaptıklarını anlatan Yeliz Keser ise, “Helvacı köyünün yüksek yerinde ve doğa manzaralı, eşliğinde yeşilin her tonuna sahip olan işletmemize tüm misafirlerimizi bekliyoruz” şeklinde konuştu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım