Torbalı Ege Gazetesi

KAR-İŞKAD , BAŞKAN SÜREKLİ’Yİ ZİYARET ETTİ

KAR-İŞKAD , BAŞKAN SÜREKLİ’Yİ ZİYARET ETTİ
478 okundu
13 Şubat 2020 - 15:32

Karşıyaka İş Kadınları Derneği KAR-İŞKAD , AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’yi ziyaret etti. Ziyarette Dernek Kurucu Başkanı Nil Güneri ve Yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundu. Derneğin faaliyet alanlarının paylaşıldığı ziyarette, tamamlanmış olan çalışmalar ile gerçekleştirilmesi planlanan projeler hakkında Sürekli’ye bilgi verildi.

SÜREKLİ BAŞARILAR DİLEDİ
Sosyal Sorumluluk projelerinin toplumsal yaşamdaki birlik ve beraberliğe önemli katkıları olduğunu dile getiren İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli,“Anne şefkati ve hassasiyeti ile önemli sosyal projelere imza atan KAR-İŞKAD’a teşekkür ederim. Biz de toplumsal gelişime katkı sunacak projelerinizde KAR-İŞKAD’a destek vermeye hazırız. Bundan sonraki çalışmalarınızda da başarılar diliyorum ” dedi.

“TOPLUMSAL GELİŞİME KATKI SAĞLAYABİLMEK İÇİN ÇABALIYORUZ”
KAR-İŞKAD Dernek Kurucu Başkanı Nil Güneri ise “2016 yılından itibaren Karşıyakalı iş kadınları olarak, her yıl Yönetim Kurulu ve üyelerimizle belirlediğimiz konularda proje çalışması yapıyoruz. Toplumsal gelişime katkı sağlayabilmek için çaba gösteriyoruz. Dernek faaliyetlerimize gösterdiği ilgi ve duyarlılığı için Ak Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli Beyefendi’ye teşekkür ediyorum”dedi. Öte yanda AK Parti gerçekleştirilen ziyaret İl Başkanlığı makamında çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

 

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 15
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 24
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım