Torbalı Ege Gazetesi

FİT FORCE 3.YILINI KUTLUYOR

Mithatpaşa Caddesi üzerinde hizmet veren Fit Force Spor Salonu 3. yılını kutluyor. Deneyimli işletme 3. yılına özel süper bir kampanyaya imza attı. Spor salonu, yıllık abonelik fiyatını 750 TL’den 499 TL’ye düşürdü.

FİT FORCE 3.YILINI KUTLUYOR
580 okundu
14 Şubat 2020 - 10:42

TORBALILI Özden Tunç’un Mithatpaşa Caddesi üzerindeki Çetmen Mağazası’nın eski yerine 3 yıl önce açtığı Fit Force, hem erkeklerin hem de forma girmek isteyen bayanların ilgi odağı oldu. Batar kat da dahil olmak üzere toplamda 3 katlı ve 1200 metrekare büyüklüğündeki Fit Force, bayanlara özel salonu ve bayan antrenörü,  envai çeşit spor aletinin yanı sıra üst düzey kaliteli hizmetiyle spor yapan veya yapmayan herkes tarafından ilgi görüyor. İşletmeci Özden Tunç, “Hizmet kalitemizi sürekli arttırarak ve yenilikler ekleyerek devam ettik. Gelen talepler üzerine Önümüzdeki günlerde crossfit bölümümüzü de açıyoruz. Ayrıca kilo alma-verme ve form tutmada da iddialıyız. Uyguladığımız programlar sayesinde bir üyemiz tam 55 kg verdi” dedi.

YILLIK ABONELİK ÜCRETLERİNİ DÜŞÜRDÜ

AYRICA yeni dönemde çocuklar için karate kursu açacağız” diye sözlerine devam eden Tunç, “Karate kursumuzu da ilçemizde elde ettiği başarılarla adını duyurmuş olan ve şimdiye kadar yüzlerce sporcu yetiştirmiş olan tecrübeli antrenör Levent Dereboylu verecek” dedi. Gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve kendilerini spora yönlendirebilmeleri için özel kampanya düzenlediklerini ifade eden Özden Tunç, “Abonelik ücretimiz yıllık 750 TL’den 499 TL’ye düşürdük. Salonumuza kaydolan üyelerimize beslenme ve antrenman programlarını da biz belirliyoruz. Üyelerimizin gelişimlerini yakından takip ediyoruz” şeklinde konuştu.

‘SALONUMUZA HERKESİ BEKLERİZ’

“ASKERİ okullara, polis okullarına, bekçilik sınavlarına ve BESYO gibi bölümlere girmek için çabalayan arkadaşlarımızın da ilk tercihi biz oluyoruz” diye konuşan Tunç, “Üç yıl önce açtığımız yerimize spor yapmak isteyen herkesi bekliyoruz. Çünkü fiyatlarımız piyasaya göre çok uygun” dedi. Aynı anda birçok kişinin spor aktivitesini gerçekleştirebildiği 1200 metrekarelik salonda çok sayıda spor aleti bulunuyor. Ayrıca sporcu gıdaları yanı sıra çeşitli içecekler de satılıyor. Mekana olan ilginin hızla arttığını söyleyen Tunç, “Gerçek anlamda spor yapmak, zayıflamak veya kilo almak isteyenleri, yağ yakmak isteyenleri, dövüş sporlarına ilgisi olanları, eski Çetmen Mobilya’nın yerinde bulunan Fit Force’ye bekliyoruz” dedi. CEMİL ZEYBEKER

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 15
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 24
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım