Torbalı Ege Gazetesi

Yedi Kocalı Hürmüz Fırtınası esti

Torbalı Belediyesi Tiyatro Topluluğu dün Türk Tiyatrosu’nun önemli eserlerinden olan ‘Yedi Kocalı Hürmüz’ oyununu sahneledi. Kahkaha tufanı estiren oyun yarın bir kez daha sahnelenecek.

Yedi Kocalı Hürmüz Fırtınası esti
427 okundu
18 Şubat 2020 - 12:37

Torbalı Belediyesi Tiyatro Topluluğu dün Türk Tiyatrosu’nun önemli eserlerinden olan ‘Yedi Kocalı Hürmüz’ oyununu sahneledi. Torbalı Belediyesi Kültür Merkezi’nde Sadık Şendil’in yazdığı ve Mehmet Veysi Koyuncu’nun yönettiği, müziklerini ise Yağmur Gökhan’ın hazırladığı “Yedi Kocalı Hürmüz” isimli oyun kahkaha tufanı estirdi. Yarın da yine BKM’de saat 20.00’da sahnelenecek olan başarılı yapıt, önümüzdeki günlerde farklı şehirlerde de sahnelenecek. İzleyiciye unutulmaz anlar yaşatan oyuncular ayakta alkışlanırken, yarın akşam ki özel gösterinin de dün akşamki gibi büyük ilgi ile izlenmesi bekleniyor.

SERKAN TEKİN’DEN DAVET

Torbalı Belediyesi Tiyatro Topluluğu, yarın akşam saat 20.00’de Torbalı Belediyesi Kültür Merkezi’nde bir kez daha “Yedi Kocalı Hürmüz” isimli tiyatro oyununu sahneleyecek. Dün izleyicileri kahkahaya boğan ve yarın bir kez daha sahnelenecek olan ücretsiz tiyatro oyunu yine kahkaha tufanı estirecek. Türk tiyatro tarihinin önemli eserlerinden biri olan ‘Yedi Kocalı Hürmüz’ oyununa tüm Torbalılıları davet eden Torbalı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Serkan Tekin, “Torbalı Belediyesi bünyesinde kurulan tiyatro topluluğumuz çok özel bir gösteriye imza attı. Yarın yine sahneye çıkacaklar. İlçe sakinlerinin tiyatro oyunlarına gösterdiği ilgi bizi sevindiriyor. Bu ve benzer etkinliklerimize tüm ilçe sakinlerini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 14
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 18
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SGN