Torbalı Ege Gazetesi

Selman Günaydın’a destek

AK Parti Genel Merkezi’nin Torbalı adayı olarak duyurduğu isim olan Selman Günaydın’a ağabeyinden de destek mesajı geldi. AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın Başdanışmanı Ömer Günaydın, “Bu hayatta dün olduğu gibi bugün de, yarınlarda da, her zaman yanındayım” ifadelerini kullandı.

Selman Günaydın’a destek
615 okundu
09 Mart 2020 - 10:51

28 Mart’ta gerçekleşecek olan Torbalı kongresinde tek aday olacak olan Selman Günaydın’a, destek ve tebrik mesajları yağıyor. Yıllardır Torbalı siyasetinde aktif rol oynayan, geçtiğimiz dönem de ilçemizi AK Parti İl Yönetimi’nde başarıyla temsil eden Selman Günaydın’ın, AK Parti bayrağını daha yükseklere taşıyacağını söyleyen partililer, Günaydın’a yeni görevinde muvaffakiyetler diledi. Öte yandan AK Parti Torbalı kongresini, yoğun bir katılımla 28 Mart Cumartesi günü saat 15.00’da gerçekleştirecek.

TEBRİK VE DESTEK MESAJLARI GELDİ

Günaydın’ın İlçe Başkanı olacağının açıklanmasının ardından, partililer sosyal medyada ardı ardına tebrik mesajları paylaştı. AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın Başdanışmanı, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Üyesi, Gazeteci ve Selman Günaydın’ın ağabeyi Ömer Günaydın da sosyal medyadan yaptığı paylaşımda “Bu hayatta dün olduğu gibi bugün de, yarınlarda da, her zaman yanındayım” diyerek şu ifadelere yer verdi:

“Kardeşim Selman, Bu hayatta dün olduğu gibi bugün de, yarınlarda da, her zaman yanındayım.

Rabbim muvaffak eylesin. Yüce Yaradan yar ve yardımcın olsun. Birlikte daha güzel günlere…”

SELMAN GÜNAYDIN KİMDİR? 

1988 Torbalı doğumlu. Sırasıyla, Torbalı Kazımpaşa İlköğretim Okulu, Torbalı Anadolu İmam Hatip Lisesi ve AÜ Yerel Yönetimler bölümünden mezun oldu. TÜBİTAK bünyesindeki Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü (TÜSSİDE) tarafından düzenlenen Liderlik Akademisi’ni bitirdi. Bahçeşehir Üniversitesi bünyesindeki Hükümet Liderlik Okulu’nda Yerel Yönetimler Akademisi programını tamamladı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde 24. Dönem’de Parlamenter Yasama Danışmanı olarak görev yaptı.

Siyasete AK Parti Gençlik Kolları’nda başladı. Torbalı İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği ve İzmir İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu. AK Parti Gençlik Kolları Genel Merkez Delegesi olarak İzmir’i temsil etti.

AK Parti İzmir İl Başkanlığı’nda 6. Dönem İl Yönetim Kurulu Üyesi, İl Başkan Yardımcısı ve İl Sekreteri olarak görev yaptı. 2019 yerel seçim sürecinde, İzmir’de seçim kampanyasını yöneten ekipte yer aldı.

Tepeköy Hayrat Yaptırma ve Yaşatma Derneği, Torbalı İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği üyesidir.

Halen, Torbalı merkezli kurulu bulunan, Bayındır ve Ödemiş ilçelerinde de üretim alanları olan, Hasbahçe Peyzaj Botanik ve Mimarlık Ltd. Şti’nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Evli, Elif Zümra, Amine Zehra ve Ali adlarında üç çocuk babasıdır. Necla ARPACI

 

 

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 14
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 20
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım