Torbalı Ege Gazetesi

Bırakın hayallerinizi organize etsin

Hayallerin gerçeğe dönüşüm noktası’ sloganıyla hizmet veren ve 5 yılı deviren Hayal Diyarı yeni sezona damga vurmaya hazırlanıyor. Organizasyon sektörünün aranan markası olan Hayal Diyarı, bu yıl çok daha farklı konseptlerle müşterilerinin karşısına çıkacak.

Bırakın hayallerinizi organize etsin
24.269 okundu
09 Mart 2020 - 13:59

SON yılların en gözde sektörlerinden biri olan organizasyon ve hediyelik eşya tasarımı, genç girişimcilerinde de gözdesi konumunda. İzmir’de bu sektörün önemli isimlerinden biri haline gelen Rabia Güngör Demirtaş, tam 5 yıl önce bu alanda Ayrancılar’a önemli bir yatırım gerçekleştirdi. Organizasyon ve hediyelik eşya tasarımları konusunda önemli çalışmalara imza atan başarılı girişimci, Ayrancılar’ın ilk ve tek organizasyon markası olan Hayal Diyarı’nı kurdu. 5 yılı deviren işletme kısa sürede bölgenin en güçlü işletmelerinden biri haline geldi. Her türlü organizasyon için aranan isim olan Hayal Diyarı, düğün sezonu için de ciddi yatırımlar gerçekleştirdi. Her yıl çok önemli düğün, kına, sünnet, nişan, parti ve açılış organizasyonlarına imza atan firma, 2020 sezonuna bomba gibi bir giriş yapmayı hedefliyor. Başarılı kadın girişimci Rabia Güngör Demirtaş: “Hayalleriniz bize emanet. Sırtınızı yaslayın ve hayallerinizi süsleyen organizasyonlara imza atalım” dedi.

ORGANİZASYON VE TASARIM BİZİM İŞİMİZ

RABİA Güngör Demirtaş tarafından kurulan firma, doğum fotoğrafçılığı, bebek sepeti, bez pastası, bebek şekeri, kapı süsleme, davetiye ve poster, takı yastığı, lohusa tacı, doğum günü kurabiyesi, doğum odası süslemesi, açılış organizasyon, doğum günü organizasyonları, süsleme gibi birçok alanda faaliyet gösteriyor. Ayrancılar’da faaliyet gösteren ve 5 yılı deviren işletme bölgede ilk ve tek olma özeliğine sahip. Birbirinden farklı uygulamaları, hediyelik eşyaları ile dikkat çeken Hayal Diyarı, özellikle açılış, doğum günü, nişan, düğün, kız isteme gibi etkinliklerde verdiği profesyonel hizmet ile büyük ilgi görüyor.

BU SEKTÖRDE RAKİBİMİZ YOK

YOĞUN bir çalışma içerisine girdiklerini söyleyen işletme sahibi Rabia Güngör Demirtaş: “Geçtiğimiz yıllara göre rezervasyonlarımız çok daha yoğun geçiyor. Eşim Ali Demirtaş ile birlikte kafa kafaya  verdik ve ciddi bir çalışmanın içerisine girdik. Artık 5. yılımıza adım attık. Artık sektörde çok daha tecrübeli bir konuma sahibiz. Herkes bizi tanıyor. Sadece Ayrancılar ile sınırlı kalmayıp, Torbalı bölgesinde de ciddi organizasyonlara imza attık. Düğün, nişan, sünnet ve açılış organizasyonlarının aranan markası haline geldik. Bölgede ciddi bir müşteri potansiyeline sahibiz. Bu sektörde de Ayrancılar’da rakibimiz yok. Özellikle evlilik teklifleri için çok farklı mekanlarda hazırladığımız sürpriz organizasyonlar günlerce konuşuluyor. Tüm dedikodulara kulaklarımızı kapadık ve yeni sezona hazırlanıyoruz. Çok büyük yeniliklerin peşindeyiz. Müşterilerimiz bu yıl hayallerinin de ötesinde organizasyonlarla karşı karşıya kalacak” diye konuştu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım