Torbalı Ege Gazetesi

MHP’den esnaf ziyareti

31 Mart Yerel Seçim çalışmaları sonrası dur durak bilmeden ziyaretlerini gerçekleştiren Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Başkanı Muhammet Oral, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Son dönemlerde üye sayısında artış göstermesiyle dikkat çeken MHP Torbalı Teşkilatı, vatandaşın teveccühüyle karşılaşıyor.

MHP’den esnaf ziyareti
24.295 okundu
10 Mart 2020 - 11:42

Esnafın sorunlarının çözüme kavuşturulması için ellerinden geleni yapan ve her daim halkın nabzını yoklayan Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Başkanı Muhammet Oral ekibi ile birlikte esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. İlçede vatandaşlarla sohbet edip, esnaf ziyaretinde bulunan ve vatandaşın takdirini kazanmaya devam eden Başkan Oral, esnaf ve vatandaşa yönelik sorunları çözüme kavuşturmak için elinden geleni yapıyor. Torbalı’nın her bir noktasına ulaşan ve çalışkanlığı takdire şayan olan Başkan Oral ve teşkilatı uyum içerisinde çalışmalarını sürdürüyor.

“YAPILAN ZULÜMDÜR, HUKUKSUZLUKTUR, EZİYETTİR”

Öte yandan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatıyla Türkiye-Yunanistan sınırına 3 tır yardım malzemesi gönderildiği noktasında hatırlatma yapan Oral, Avrupa’ya geçmek için sınır kapılarına dayanan sığınmacıların yaşadıkları zulmü insan ahlakına aykırı bulduklarını ve bu duruma sessiz kalmayacaklarını ifade etti. Sözlerine ekleyen Oral, “MHP, Türkiye-Yunanistan sınırında bekleyen binlerce sığınmacı için kıyafet, ayakkabı, temel gıda malzemeleri içeren koliler hazırlattı. 3 tır dolusu yardım malzemesi, Edirne Valiliği ve AFAD ekiplerinin desteğiyle ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaya başladı. Mazlumun yanında olmaya ve insanlık dışı tavır sergileyen Yunanistan’ı kınıyoruz. Yapılan zulümdür, hukuksuzluktur, eziyettir” diyerek sözlerini noktaladı. Necla ARPACI

 

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 15
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 24
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım