Torbalı Ege Gazetesi

Kahve Diyarı’nın kahvaltısı bambaşka…

Kahve Diyarı’nın kahvaltısı bambaşka…
24.542 okundu
10 Mart 2020 - 13:12

SADIK İleri Bulvarı üzerinde hizmet veren Kahve Diyarı kahvaltı seçenekleriyle farkını ortaya koyuyor. Serpme kahvaltının yanı sıra pancake kahvaltı ve tek kişilik kahvaltı ile lezzet diyarını müşterilerine sunan elit mekan, güne keyifli ve güzel bir kahvaltı ile başlamak isteyenlerin adresi olmuş durumda… Mekanın Müdürü Çağrı Koşan, “Farklı ve lezzet dolu bir güne, müdavimi olacağınız mekân keşfine ve unutulmaz lezzet deneyimi ile başlamak isteyenlerin ilk tercihi Kahve Diyarı olacak” şeklinde konuştu.

‘GEÇ KALMAYIN’

KONFORLU ve nezih bir ortamda, onlarca kahve seçeneğinin yanı sıra yiyecek, içecek ve tatlı çeşitlerini bir arada sunabilen Kahve Diyarı’nda birbirinden taze ürünleriyle serpme kahvaltı keyfini doyasıya yaşanabileceği bir fırsat sunuyor. Misafirlerinin kendilerini evlerinde hissedebilecek kadar sıcak ve keyifli bir yer olmak amacıyla yola çıkan ve bunu gerçekleştiren Kahve Diyarı’nın Müdürü Koşan, “Şefimizin müşterilerimiz için hazırladığı, tadına doyasıya varılacak enfes lezzetlerle dolu kahvaltı menüsünü denemek için geç kalmayın” diye konuştu.

KAHVALTI MENÜSÜNDE NELER VAR?

ÇEŞİTLİ kahvaltılık seçenekleri arasında yer alan menü seçeneklerini anlatan Koşan, “Kahvaltı menümüzde, tek kişilik kahvaltı, serpme kahvaltı, ekmek üstü kahvaltı, açık tost, günaydın kahvaltı, sahanda sucuklu yumurta, sahanda yumurta, sıcak şarküteri, menemen, su böreği, otlu peynirli omlet, şarküteri omlet, kaşarlı omlet, sucuklu omlet, mantarlı kaşarlı omlet seçeneklerimiz yer alıyor” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım