Torbalı Ege Gazetesi

Akbıyık riyasetinde son toplantı yapıldı

AK Parti Torbalı İlçe Kongresi nedeniyle AK Parti Yönetim Kurulu toplantısını son olarak AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Hasan Akbıyık başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda konuşma yapan Başkan Akbıyık, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Akbıyık riyasetinde son toplantı yapıldı
24.641 okundu
11 Mart 2020 - 14:20

AK Parti Yönetim Kurulu toplantısını dün akşam son olarak AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Hasan Akbıyık başkanlığında gerçekleşti.  Toplantıya  Torbalı İlçe Koordinatörü  Tuğrul Emre Kaya, yönetim kurulu üyeleri katıldı. Başkan Akbıyık, toplantıda yaptığı konuşma sonrasında  dava arkadaşları ile helalleşti.  Birlik, beraberlik ve kardeşlik noktasına vurgu yapan Akbıyık, “ 7 yıldır ilçe başkanıyım. Hep birlikte hem üzüldüğümüz hem de güldüğümüz günler oldu. Elimizden geldiği kadar partimize ve davamıza en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştık. Ben Hasan Akbıyık olarak 7 yıllık ilçe başkanlığım döneminde sizi utandıracak, sizin boynunuzu öne eğdirecek, davamızı sıkıntıya sokacak yanlış bir davranışta bulunmadım.  Partimizin çıtasını yükseltmek için, davamızı yüceltmek için,  dava kardeşlerimizin Torbalı’da başı dik gezebilmesi için gece gündüz demeden bıkmadan, usanmadan, yılmadan çalışmaya devam ettim. Girdiğimiz bütün seçimlerden yüzümüzün akıyla çıkarak seçimleri kazandık. Referandum seçimleri cumhurbaşkanlığı seçimleri, milletvekili seçimleri, 2014’de ki Yerel Seçim’leri Allah’a hamdolsun kazandık” dedi.

PARTİLİLERLE HELALLEŞTİ

Ancak 31 Mart Yerel Seçim’de Torbalı Belediyesi’ni kaybettik diyerek sözlerine ekleyen Akbıyık, “2019’da gerçekleşen belediye seçimlerini kaybetme noktasında teşkilatımızın hiçbir suçu yoktur. Çünkü biz 2014’de hep beraber çalıştık. Belediye başkanlığını kazandık. Belediye başkanına teslim ettik” diyerek partililerle helalleşti. Necla ARPACI

 

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 15
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 24
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım