Torbalı Ege Gazetesi

Um&Ar’ın yönettiği apartmanlarda mantolama başladı

Um&Ar’ın yönettiği apartmanlarda mantolama başladı
24.433 okundu
12 Mart 2020 - 14:04

TORBALI’DA hizmet veren Um&Ar Site ve Apartman Yönetimi firması, ilçe merkezinde bulunan ve yönetimini yaptığı apartmanların mantolama işlerini yaptırmaya devam ediyor. “C sınıfı enerji kimlik belgesi alamayan binalar mantolama yapmak zorunda. Biz de yöneticiliğini yaptığımız bu apartmanlarda oturan vatandaşlara, mantolama işleri yapan firmaları listeleyerek sunduk. Daire sahipleri, uygun buldukları mantolama firmaları tarafından çalışmalar başlatıldı. Kontroller Um&Ar firması tarafından yürütülüyor” diye konuşan Umar firmasının elemanı Hasan Taş, Torbalı’da şu an 3 ayrı toplu yaşam merkezi olan apartman ve sitelerde mantolama işleri sürüyor. En kısa zamanda tamamlanacak” diye konuştu.

3 AYRI NOKTADA 3 FARKLI FİRMA TARAFINDAN MANTOLAMA YAPILIYOR

DAİRE sahiplerinin kendi seçtiği mantolama firmaları tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren Taş, “Yeni Halk Yapı arkasında bulunan Güneş Apartmanı’nın işleri Yolcu Mantolama tarafından yapılmakta… Aynı zamanda Aykent-2 Sitesi’ndeki işler Arma Yapı tarafından ve Bayrak Yapı Sitesi’nin mantolama işlerini ise daire sahiplerine tavsiye ettiğimiz firmalar arasından seçilen Kaban Mantolama firması tarafından sürdürülmektedir. İşler bitme aşamasına gelmiştir” diye konuştu.

MANTOLAMANIN YANI SIRA BİRÇOK İŞİ DE YAPIYORLAR

“MANTOLAMA işini, apartman yönetim işini devam ettirdiğimiz yapılardaki dairelerde ikamet eden konut sahiplerine tavsiye ettiğimiz firmalar arasından seçilmektedir” diye sözlerini sürdüren Hasan Taş, “Mantolama işleri dahilinde çatı aktarma izolasyon, merkezi uydu sistemi, görüntülü/görüntüsüz diafon sistemi, merdiven boşluğu ve balkon demirlerinin boyanması, kamera sistemi, dış kapı değişimi de yapılmaktadır” şeklinde sözlerini sonlandırdı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım