Torbalı Ege Gazetesi

Ela, tatlı ve çikolatanın adresi oldu

Ela, tatlı ve çikolatanın adresi oldu
24.561 okundu
14 Mart 2020 - 12:58

19 YILDIR gıda sektöründe olan Bülent Yiğit, Torbalı’da eksikliğini gördüğü pasta ve çikolata sektörüne adım attı. Sadık İleri Bulvarı üzerindeki Terra Pizza karşısındaki 100 metrekarelik dükkanda açılan Ela Patisserie & Chocolate adlı işletme, sunduğu tatlı ürünlerle fark yaratmayı hedefliyor. 2 ay önce hizmete girdiği bulvar üzerinde büyük bir ilgiyle karşılaştıklarını ifade eden Yiğit, cevizli baklava, sarma, burma kadayıf, ceviz sarma, ceviz burma, pasta, lokum, dondurma ve envai çeşit çikolata çeşitlerini satan firma, ayrıca ahşap kutuda kişiye özel çikolata da hazırladıklarını söyledi.

‘İDDİALIYIZ’

AÇILAN Ela Patisserie & Chocolate firmasında ayrıca gondol kız isteme tepsini de satıldığını anlatan Bülent Yiğit, “Tatlı piyasasında ayakta durmak çok zordur. Köklü kuruluşlar bile kepenk kapatabilir. Ancak biz, marka ürün satma derdinde olmadan yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz. İki ayda kendimizi ispatladık ve halkımız işletmemize yoğun ilgi gösteriyor. İddialıyız ama isimizde de çok ciddi bir şekilde çalışıyoruz. Birçok müşterimiz haftalık olarak tatlı ihtiyacını buradan gideriyor. Piyasadaki birçok işletmeye nazaran daha ucuza ve daha kaliteli ürün satışı gerçekleştiriyoruz. Marka takıntısı nedeniyle fahiş fiyatlarla tatlı satışı yapılıyor. Ancak biz her kesime hitap eden bir anlayış benimsiyoruz” dedi.

BAKLAVA TAHTTAN İNMEZ

TORBALILILARIN en çok baklava tükettiğini söyleyen Bülent Yiğit, “Birçok tatlı çeşidi ilgi görüyor. Ancak özellikle kış mevsiminin vazgeçilmezi baklavadır. Başka şehirlerde insanların tükettiği tatlı çeşitleri farklılaşabiliyor. Ama Torbalı’da baklava zirvede. Onu ise pasta çeşitleri takip ediyor” diye konuştu.

AHŞAP KUTUDA HAZIRLANAN KİŞİYE ÖZEL ÇİKOLATAYA İLGİ BÜYÜK

BİRÇOĞUMUZ için özel günler, sevdiklerimizden gelecek ya da sevdiklerimize gidecek hediyeler ile eş değerde tutuluyor.. Özenilerek seçilen ve paketlenen sürpriz hediyeler, gelmekte olan özel günün heyecanını sevdiklerimizle paylaşmamızı sağlayıp, hep birlikte yaşamamıza yardımcı oluyor. Hediyelerin başında ise çikolata geliyor. Çikolatalar, yakın arkadaşlara verilebilecek samimi ve içten bir hediye seçeneği sunarken; motivasyon kaynağı olması adına tercih ediyor. Ela Patisserie & Chocolate’de hazırlanan ‘ahşap kutuda kişiye özel çikolata’ büyük ilgi görüyor. Farklı zevklere ve tasarımsal tercihlere göre dizayn edilmiş birçok çikolatadan oluşan bu çikolata lezzeti ile ahşap kutunun tasarımsal albenisini birleştiriliyor. Pek çok çikolata alternatifi, sevdiklerinizin bu özel gününü kutlamanız için beğeninize sunuluyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım