Torbalı Ege Gazetesi

Optisyen ve Gözlükçüler Odası kongresini yaptı

3.Bölge İzmir Optisyen ve Gözlükçüler Odası genel kurula gitti. Dün yapılan kongrede aday olarak yarışan üç isimden olan ve seçimi kazanan Ersan Tüyene’nin ekibinde Torbalılı bir isim de bulunuyor.

Optisyen ve Gözlükçüler Odası kongresini yaptı
24.851 okundu
17 Mart 2020 - 12:13

3.Bölge İzmir Optisyen ve Gözlükçüler Odası genel kurula gitti. Dün yapılan kongrede aday olarak yarışan üç isimden olan ve seçimi kazanan Ersan Tüyene’nin ekibinde Torbalılı bir isim de bulunuyor. Yıllardır Kazımdirik Caddesi, Sadık İleri Bulvarı ve yeni devlet hastanesi karşısındaki şubeleriyle hizmet veren Durak Optik sahibi Derya Durak, Tüyene’nin listesinde yer aldı. Başarılı gözlükçü, artık ilçede ikamet eden bir gözlükçünün de İzmir genelinde söz sahibi olabileceğini ve yerel esnafın sorunlarının genele taşınabilme fırsatının yakalandığını söyledi. Durak, “Sektörün sorunlarını en yakın bilen bir ekibe sahibiz. Sayın Tüyene de sorunların çözümü noktasında aday oldu. Ekip arkadaşlarımızla birlikte başarılı olduk” dedi.

EKİP RUHU İLE HAREKET

Derya Durak, “İzmir Optisyenler ve Gözlükçüler Odası  olarak, bölgede sürekli birlik ve beraberlik ruhu ile hareket edeceğiz. Özlemi çekilen dayanışma ve güç birliğinin sembolü haline getiren odaya şeffaflık getireceğiz” dedi. Derya Durak’ın yanı sıra Ersan Tüyene’nin yönetim kurulu listesinde Binnaz Gürgen, Cem Aloğlu, Ceylan Dinçel, Şenol Telciler, Tuğyan Demirkıran yer alıyor.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 15
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 24
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım