YÜZME KURSLARI BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Uzman Yüzme Antrenörü Barış Ünal’ın verdiği dersler ile her yaştan vatandaş yüzme eğitimi alıyor. Çeşitli yaş gruplarında yüzme kursu alan Torbalılara yıllardır eğitim veren Barış Ünal’ın dersleri büyük ilgi görüyor

OKULLARIN kapanmasıyla Ağustos ayı sonuna kadar olan süre içersinde Aquakeyf havuzunda haftanın yedi günü günde 4 seans ile devam edecek olan yüzme kursları devam ediyor.Uzman Yüzme Antrenörü Barış Ünal’ın verdiği dersler ile her yaştan vatandaş yüzme eğitimi alıyor. Çeşitli yaş gruplarında yüzme kursu alan Torbalılara yıllardır eğitim veren Barış Ünal’ın dersleri büyük ilgi görüyor. 4 grup halinde verilen dersler 5 ila 15 yaş arasındaki öğrencileri kapsıyor.

‘GELİŞİME KATKISI BÜYÜK’

EĞİTİMLERİNDE sadece yüzme konusunda ağırlık verilmediğini öğrencilerin de sosyalleşmesi açısından çalıştıklarını belirten Ünal, “Her yıl düzenlediğimiz yüzme kurslarımızla halkımıza güvenilir ortamlarda hijyenik koşullarda hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kurslarımızda çocuklarımız yüzmeyi öğrenirken aynı zamanda sosyalleşmeyi ve birlikte eğlencenin tadına varmayı öğrenmektedirler. Dolayısıyla kurslarımızın önemi çocukların gelişimi açısından ilerideki yaşamlarına olumlu katkı sağlamaktadır” dedi.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.