ŞİMŞEK ENGELLİLER DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Eski AK Parti il Genel Meclis Üyesi Metin Şimşek önceki gün Torbalı Engelliler Derneği Başkanı Şehmuz Gümüştaş'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

TORBALI’DA duyarlı kimliği ve İZBAN hattının yeraltına alınması projesiyle tanınan Metin Şimşek, önceki gün Torbalı Engelliler Derneği’ni ziyaret etti. Yeni adresine taşınan Torbalı Engelliler Derneği’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Metin Şimşek, Torbalı Engelliler Derneği Başkanı Şehmuz Gümüştaş ile görüştü. Derneğin yeni binası için hayırlı olsun temennisinde bulunan Metin Şimşek, derneğin çalışmaları hakkında Gümüştaş’tan bilgi aldı. Bir ülkenin gelişmişlik seviyesinin Engellilere verilen önem ile anlaşılabileceğini ifade eden Şimşek, her konuda derneğin yanında olduğunu söyledi.

İLÇE YARARINA ÇALIŞIYORLAR

TORBALI Engelliler Derneği Başkanı Şehmuz Gümüştaş ile Torbalı’nın sorunları ve yapılması gereken projeler hakkında görüşen Şimşek, ilçe için telafisi olmayan sonuçların oluşmaması için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi. Torbalı Engelliler Derneği’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini söyleyen Şimşek, Başkan Gümüştaş’ı tebrik etti. Şimşek’in ziyaretinden dolayı memnun olduklarını ifade eden Gümüştaş ise kendisine teşekkür ederek, Şimşek’in projelerini beğenerek takip ettiklerini ve İZBAN hattı konusunda kendisinin fikirlerine destek verdiklerini söyledi. HASAN DEMİR

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.