KUŞÇUBURUN'DA KAHVEYİ TARADILAR

Dün sabaha karşı kimliği belirsiz kişilerce Kuşçuburun'da bir ev iki kahvehane pompalı tüfekler ile tarandı. Olayın geç saatlerde olması ve şans eseri olayda ölen yada yaralanan olmadı.

TORBALI'nın Kuşcuburun Mahallesinde Caner Gencelmez' ait kahvehane ile İsmail Cinli ye ait bir ev silahlı saldırıya uğradı. Kahve sahibi Caner Gencelmez Uşak'ta olması ve kahvenin kapalı olması büyük şans olarak nitelendirildi. Olayın neden meydana geldiğini anlamadıklarını belirten kahvehane çalışanlarından Zafer Mete "Akşam yan taraftaki kahvede kavga çıkmıştı. Bizde ne olduğunu anlamadık. Her günkü gibi kahveyi saat 11:30'da kapattım. Sabah geldiğimde her yerde kurşunlar vardı. Camlar kırıktı. Hemen jandarma ve mal sahibini arayarak durumu anlattım. Vatandaşın söylediğine göre 20-25 el ateş edilmiş. Allahtan kimse yoktu."dedi. Torbalı ilçe Jandarma Ekipleri konu ile ilgili olarak geniş çaplı araştırma başlattı.

gitti kahvede çalışan Zafer Mete şöyle konuştu Dün kahveyi akşam saat 11-1130 cıvaralarında her zaman olduğu gibi kapattım kapatmamın sebebi de yantarafta bir kavga çıktı onun için kahveyi kapattım ancak sabah kahveyi açmak için geldiğimde  ortalık savaş alanı gibiydi ilk gördüğüm iş yeri kahveci Serkan beyin kahvesi idi yanında bulunan benim çalıştığım kahvede delik deşik olmuş vaziyetteydi hemen jandarmayı ve mal sahiplerini aradık diyen Zafer  Mete  kahvenin sahiplerini çagırdık ancak jandarma geldiğinde kahvenin önünden 11 tane boş kovan buldu sadece bizim oradan dedi  Yantaraftanda 8 kovan bulundu dedi Öteyandan vatandaşlar ise yaklaşık 24 el ateş edildiğini iddia etti Jandarmaın yaptığı araştırma çok yönlü araştırılıyor diyen Mete ya müşterilerimizin olduğu saatlerde olsaydı çok kötü bir olay oldu dedi

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.