ATİLLA KAYA SEFERBERLİĞİ!

ATİLLA KAYA SEFERBERLİĞİ!

Atilla Kaya, Binali Yıldırım’ın ardından 2. sırada yer aldı. Atilla Kaya’nın ikinci sırayı almasının ardından ilçe halkından büyük bir destek geldi. Kaya tüm Torbalı’yı birleştiren isim oldu.

1 KASIM erken genel seçimi öncesi YSK’nın belirlediği sürenin dolmasıyla siyasi partilerin aday listeleri belli oldu. AK Parti’nin merakla beklenen 550 kişilik kadrosu da belli olurken, İzmir listesini 7 Haziran genel seçimi öncesinde olduğu gibi yine İl Başkanı Bülent Delican düzenlediği basın toplantısıyla açıkladı. İzmir’de revizyona giden AK Parti’de Atilla Kaya’nın muhteşem yükselişi dikkat çekti. Atilla Kaya, Binali Yıldırım’ın ardından 2. sırada yer aldı. Atilla Kaya’nın ikinci sırayı almasının ardından ilçe halkından büyük bir destek geldi. Kaya tüm Torbalı’yı birleştiren isim oldu.

TORBALI’YI BİRLEŞTİRDİ

PARTİLİ Partisiz herkes tarafından desteklenen Atilla Kaya için adeta seferberlik başladı. Atilla Kaya’nın posterleri ilçenin her tarafına asılmaya başlandı. Tamamı gönüllülerden oluşan vatandaşlar gece geç saatlere kadar Kaya için çaba harcadı. Ayrıca Atilla Kaya ile birlikte İzmir İl Başkanlığına kadar konvoy ile gidildi. Kaya’nın ikinci sırayı alması ile birlikte sosyal medya üzerinden de paylaşımlar büyük derecede arttı. Torbalı Atilla Kaya için deyim yerindeyse seferber oldu. Parti üyeleri ise Atilla Kaya’nın bu başarısı ile gurur duyduklarını sıkça belirtiyor.

‘TORBALI VE KAYA’YA VERİLEN DEĞERİ GÖSTERİYOR’

ATİLLA Kaya’nın 2. sıradan milletvekili adayı olmasının ardından bir açıklama yapan AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Hasan Akbıyık, “Öncelikle Tüm Torbalı ve İzmir’e hayırlı olsun. Hepimiz mutlu ve gururluyuz. Atilla Kaya ilçemizin evladı. Bu seçim Torbalı ve Atilla Kaya’ya verilen değeri bir kez daha gözler önüne serdi. Atilla Kaya’nın Bakan beyin arkasındaki sırada yer alması da dikkat çekici. Selçuk’tan, Tire’den, Ödemiş’ten ve bölgedeki birçok ilçeden tebrik telefonları alıyoruz. Kendisine destek olmak için elinden geleni yapacaklarını belirtiyorlar. Atilla Kaya için Torbalı bir olmuş durumda. Hayırlısı olmasını diliyoruz” şeklinde konuştu. KEMAL COŞAR

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.