Siyaz/Beyaz fotokopiyle başladı 1 yılda sektöründe öncü firma oldu

Siyaz/Beyaz fotokopiyle başladı 1 yılda sektöründe öncü firma oldu

TORBALILI 19 yıllık deneyimli firma, birçok baskı işlerini profesyonel makineler ile gerçekleştiriyor.

Plan, proje, baskı, branda baskı, bayrak baskı, poster baskı, fotoğraf baskı, ciltleme çeşitleri, tel spiral, plastik spiral işlerini belediye binası altındaki işyerinde başarıyla gerçekleştiren 34 yaşındaki Orhan Gül, “Yıllardır tek başıma çalışıyorum. En azından kafam rahat” dedi. İşletmeci Gül; broşür, afiş, amblem, logo, katalog gibi tüm ajans işlerinin matbaa aşamasını da bizzat takip ederek, işlerin iyi sonuçlanması için çaba sarf ettiklerini de sözlerine ekledi.

GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ

TORBALI piyasasının hareketliliğini hiç kaybetmediğini ifade eden Gül, “Torbalı ozalit çatısı altında, ‘Toplam Kalite Anlayışı’ içinde kopyalama sektöründeki en gelişmiş teknoloji ve ürünlerin en kaliteli markaları Torbalılılara sunuyorum. Sürekli olarak bünyemizdeki makine gücünü arttırarak, en iyi ve en hızlı şekilde hizmet vermeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

‘TORBALI’DA 1 YIL ÖNCE BU İŞE SİYAH BEYAZ FOTOKOPİYLE BAŞLADIK’

19 YILDIR sektörün içinde olduğunu belirten Orhan Gül, “İlkemiz, maddiyatı ön planda tutmadan, iş ve ticaret dürüstlüğünü ilke edinerek çalışmak oldu. Şu anda Torbalı şubemizde sizlere hizmet vermekteyiz. Tüm problemlerinizi çözmek amacıyla elimizden geldiği kadar zevkle uğraşıyoruz. Siyah/beyaz fotokopi çekmeyle başladığımız Torbalı’daki 1 yıllık çalışma yaşantımıza, bugün birçok alanda hizmet vererek devam ediyoruz” diye konuştu.

‘MATBAA AŞAMASINI DA BİZZAT TAKİP EDİYORUZ’

GÜNÜMÜZDE, modern teknolojinin ürettiği araçlarla, her türlü baskı, matbaa ve ozalit işlerinizi yaptıklarını ifade eden Gül, “Broşür, afiş, amblem, logo, katalog gibi tüm ajans işlerinin matbaa aşamasını da bizzat takip ederek, işlerin iyi sonuçlanması için elimizden geldiği kadar çalışıyoruz.  Müşterilerimizin işlerini zamanında, kaliteli ve doğru olarak teslim etmek için yaşamın bir maraton olduğu günümüzde var gücümüzle çabalıyoruz” dedi.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.