Dalgıç’tan esnaf ve teşkilat ziyaretleri

MHP 1.bölge milletvekili adayı olan Halit Dalgıç, çalışmalarını sürdürüyor. Adaylık çalışmalarına teşkilat ziyaretleri ve esnaf ziyaretleri ile devam eden Dalgıç, partisinin iktidara geleceğini ifade etti.

MHP İzmir 1. Bölge genç ve dinamik milletvekili adayı Halit Dalgıç çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Önceki gün Balçova, Urla ve Çeşme ilçelerinin MHP İlçe Teşkilatlarına teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Her gittiği ilçede esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Halit Dalgıç genç bir milletvekili olmasının kendisi için bir avantaj olduğunu dile getirdi. Genç olması nedeniyle çok büyük ilgi ile karşılandığını söyleyen Halit Dalgıç, “Siyaset ile genç yaşlardan beri iç içeyim. Her zaman Milliyetçi Hareket Partisi neferi olarak hizmet ettim. Bir genç nefer olarak Ülkemizin içinde bulunduğu bu kötü ortamda duyarsız kalamazdım. Bu yüzden memleketimin bekası için hizmet etmek adına aday oldum. MHP iktidarında güçlü devlet, zengin millet hedefi doğrultusunda politika izlenecek, derdimiz memleketimiz, tasamız milletimiz olacaktır. Milletimizin umudu ve vatanımızın bekası Milliyetçi Hareket Partisidir” ifadelerini kullandı.

ESNAF ZİYARETLERİ DÜZENLİYOR

HALİT Dalgıç çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. MHP 1. bölge milletvekili adayı olan Halit Dalgıç, Torbalı’da seçim çalışmalarını sürdürüyor. Dün Torbalı’da bulunan esnafları ve pazaryerini ziyaret eden Dalgıç, vatandaşlar ile bir araya gelerek Torbalı’nın sorunlarını dinledi. Gazetemize çalışmaları ile ilgili bilgi veren Dalgıç, “Çalışmalarım tüm hızı ile devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidar yolunda elimizden gelen her şeyi yapacağız. Vatanımız, bayrağımız ve partimiz için çalışmalarımız devam edecek. İnşallah 7 Haziran’dan sonra ülke olarak Milliyetçi Hareket Partisi ile aydınlık bir yola çıkacağız. Adaylığım ile ilgili çalışmalarıma yoğun bir şekilde devam ediyorum. 1. bölgede bulunan tüm ilçe teşkilatları ile temaslarımız sürüyor. İnşallah başarıya giden yolda partimize faydalı olacak işlerin altına imza atacağız” şeklinde konuştu. KAYAHAN KAZICI

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.