TORBALI’DA BAYRAM COŞKUSU

Torbalı’da resmi bayramlaşma bayramın 1. Günü Torbalı Belediyesi tarafından düzenlenen tören ile Beyaz Kafede yapıldı. Saat 9.30’da başlayan tören Hastane, Huzurevi, İlçe Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğü ziyareti ile devam etti.

TORBALI’DA resmi bayramlaşma bayramın 1. Günü Beyaz Kafe’de yapıldı. Bayramlaşma törenini Torbalı Belediyesi organize etti. Saat 9.30’da protokol Beyaz Kafe’de buluştu. Protokol ilk tebrikleri burada kabul etti. Yapılan bayramlaşma törenine Torbalı Kaymakamı Aydın Memük, Torbalı Garnizon Komutanı İlker Güleryüz, İlçe Emniyet Müdürü Özer Yılmaz, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Torbalı Belediye Başkan Yardımcıları Turgut Buluş, Hüseyin Karaman, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Akbıyık, diğer siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

HASTANEDE HASTALAR UNUTULMADI

TORBALI Protokolü Torbalı Devlet Hastanesi’nde yatmakta olan hastaları unutmadı. Önce hastalar ziyaret edildi. Torbalı Devlet Hastanesi Başhekimi Şenol Topçu protokolü karşıladı. Birlikte hasta ziyareti yapan heyet sonrasında huzurevindeki yaşlıları ziyaret etti. Daha sonra Torbalı İlçe Jandarma komutanlığı ve Torbalı İlçe emniyet müdürlüğü ziyaretleri gerçekleştirilirdi. Bayram Torbalı’da renkli görüntülere de sahne oldu.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.