Kaya Torbalı'dan hainlere yüklendi

Kaya Torbalı'dan hainlere yüklendi

Şehit Uzman Çavuş Tolga Sağlam Alt Geçidi açılış töreninde konuşan AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, Torbalı'dan 15 Temmuz süreci ve son dönemde gelen şehit haberleri ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu

CUMA günü gerçekleşen Şehit Uzman Çavuş Tolga Sağlam Alt Geçidi açılış töreninde konuşan AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, Torbalı'dan 15 Temmuz süreci ve son dönemde gelen şehit haberleri ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Kaya sert sözler ile teröre lanet yağdırdı. Atilla Kaya, halka, darbeye ve teröre  karşı dimdik durduklarını belirtti. Kaya 15 Temmuz sürecinde ve teröre karşı dik duruştaki başarıya dikkat çekti. Torbalı'nın vekili Atilla Kaya bu başarının milletin başarısı olduğunu söyledi.Ülkedeki birlik ve beraberliğin bundan sonraki süreçte de böyle devam edeceğini belirten Kaya, Torbalı halkının da bu süreçteki duruşuyla demokrasi ve ülkenin bütünlüğüne olan bağlılığını gösterdiğini söyledi.

 'İZİN VERMEYECEĞİZ'

 KAYA, kürsü de halka seslenirken yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi, "Sen darbe yapacaksan, bu milleti bölmek için hain planlar yapacaksan önce karşında bizim siperimizi göreceksin. Sen darbe yapacaksan önce bu milleti yeneceksin. Mücadeleye sonuna kadar devam edeceğiz. Hain FETÖ, onun çetesi ve PKK en büyük cezayı çekecekler. Bunların burunlarından yaptıklarını fitil fitil getiriyoruz ve getirmeye devam edeceğiz. Biz dostu düşmanı görüp gelmişiz. Bu millet ülkesinin birliğine bütünlüğüyle yürüyor, milli irade yürüyor. Cumhurbaşkanımızın,Başbakanımızın dediği gibi, biz kefenlerimizle çıkmışız bu yola. Bunların silahları bizim gibi aziz bir millete işlemez."

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.