Yemen Kahvecisi lezzetleri ile mest ediyor

Yemen Kahvecisi lezzetleri ile mest ediyor

Yemen'den getirilen kahveden, pasta çeşitlerine, şekerlemelerden, çikolatalara, kahvaltı çeşitlerinden makarna ve özel spesiyallere kadar geniş ürün yelpazesine sahip olan Yemen Kahvesi'nin müdavimleri her geçen gün artıyor. Yemen Kahvecisi kalite ve hizmet standardında sadece ilçede değil, İzmir'in de sayılı mekanları arasında

DÜNYANIN en kaliteli Kahvelerinin merkezi olan Yemen'den getirilen kahveden, pasta çeşitlerine, şekerlemelerden, çikolatalara, kahvaltı çeşitlerinden makarna ve özel spesiyallere kadar geniş ürün yelpazesine sahip olan Yemen Kahvesi'nin müdavimleri her geçen gün artıyor. Torbalı halkının kısa süre içerisinde favori mekanlarından biri haline gelen Yemen Kahvecisinin lezzetleri ilçe halkını mest ediyor. İlçenin 'Taksim Caddesi' olarak değerlendirilen, Sadık İleri Bulvarı’nda 500 metrekarelik dev bir alanda kapılarını hizmete açan mekan, bölgenin en büyük kafeteryalarından biri olma özelliğine sahip.Yemen Kahvecisi kalite ve hizmet standardında sadece ilçede değil, İzmir'in de sayılı mekanları arasında. Sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra kahve alanında oldukça iddialı olan mekan, yemek konusunda da dikkatleri üzerine çekiyor. Kırmızı ve beyaz et çeşitlerinin yanı sıra, makarna, salata gibi ürünlerinde yer aldığı Yemen Kahvesi, yemek yemeğe gelenlere lezzetli dakikalar yaşatıyor.

 KAHVE YEMENDEN GELİR

 HİZMETTE 7 aylık bir süreyi geride bırakan Yemen Kahvesi Torbalı Şubesi, restoran ve cafe konseptini bir arada sunuyor. "Kahve Yemen'den gelir" sözünü gerçeğe dönüştüren Yemen Kahvesi, Yemen'den getirttiği kahve çekirdeklerini özel olarak kavurup harmanlandıktan sonra servis ediyor. Ahmet Akpınar tarafından açılan Yemen Kahvesi, zengin kahve çeşitleri, sıcak-soğuk içecekleriyle her damak zevkine hitap ediyor. Yemen Kahvesi, dünyanın eski kahve çeşidinden pasta çeşitlerine, şekerlemelerden, çikolatalara, kahvaltı çeşitlerinden markaya özel spesiyallere kadar geniş ürün yelpazesine sahip.

 200'DEN FAZLA ÜRÜN

 İŞLETMENİN menüsünde yüzlerce ürün bulunuyor. Izgarasından dondurmasına, içeceğinden tatlısına kadar her türlü ürünün bulunduğu mekan, sabahın erken saatleriyle birlikte başlayan mesaisine gece yarısına kadar devam ediyor.Mekanın menüsünde 200'den fazla ürün bulunuyor. Başta Yemen olmak üzere çeşitli bölgelerden getirilen kahve çekirdekleri, kavrulup harmanlandıktan sonra ortaya Yemen Kahvesi'nin eşsiz kahveleri çıkıyor. Zengin menüye sahip olan mekanda hazırlanan tüm ürünler yüzde 100 doğal ve katkı maddesi içermiyor.

 İZMİR'İN SAYILI MEKANLARINDAN

 YEMEN Kahvesi, hem konforlu ve hem de modern bir yapıya sahip. Mekan hem kafe hem de restaurant konseptiyle hizmet sunuyor. 150 çeşit sıcak-soğuk içeceğin yer aldığı Yemen Kahvesi'nin en büyük özelliği kahveyi kendi yapması İşletmede sıcak ve soğuk içeceklerin yeni sıra yemek çeşitleri de bulunuyor. Yemen bonfile, mantarlı bonfile, biberli-fesleğenli bonfile, et fajita, tavuk fajita, combo fajitanın yanı sıra makarna ve salata çeşitleri de menüde yer alıyor. Sandviç, kahvaltı ve çorba çeşitlerinin yanı sıra tatlı ve pastanın da yer aldığı Yemen Kahvesi, zengin içeriği, konforlu yapısı ve üst düzey hizmet anlayışı ile ilçenin en gözde mekanlarından biri olmayı başardı.

 NARGİLEDE FARK YARATIYOR

 7 AY gibi kısa sürede geniş bir müşteri kitlesine ulaşan Yemen Kahvesi, nargile hizmetiyle de farkını ortaya koyuyor. Doğu kültürünün bir öğesi olan nargile, Yemen Kahvesi farkı ile Torbalı'da. Zengin ürün yelpazesini, kaliteli hizmet anlayışı ile birleştiren Yemen Kahvesi, artan talebe karşılık vermek için nargile hizmetini de vermeye başladı. 52 çeşit nargilenin yer aldığı mekan, bu alanda nargile severlerin adresi haline geldi. Çilek, limon başta olmak üzere zengin bir aroma çeşidinin yer aldığı Yemen Kahvesi, kişiye özel hizmet anlayışıyla da farkını hissettiriyor. KEMAL COŞAR

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.