Ottoman Torbalı'da açıldı

Ottoman Torbalı'da açıldı

Ottoman Nargile Atölyesi için bugün saat 15.00’da büyük bir açılış töreni gerçekleştirildi. Düzenlenen açılış töreninde İzmir'den birçok siyasi ve iş adamı düzenlenen törene katıldı. Açılış töreninde İzmir Milletvekilleri ve eski milletvekillerinin yanı sıra birçok ilçenin belediye başkanları ve AK Partili yöneticiler de katıldı

TORBALI'NIN yeni gözdesi Ottoman Nargile Atölyesi ilçede hizmet vermeye başladı. Sadık İleri Bulvarı’nda 400 metrekarelik ve muhteşem konseptiyle dikkat çeken bir alanda faaliyet gösteren Ottoman Nargile Atölyesi için bugün saat 15.00’da büyük bir açılış töreni gerçekleştirildi. Düzenlenen açılış töreninde İzmir'den birçok siyasi ve iş adamı düzenlenen törene katıldı. Açılış töreninde İzmir Milletvekilleri ve eski milletvekillerinin yanı sıra birçok ilçenin belediye başkanları ve AK Partili yöneticiler de katıldı. Tarihsel ve kültürel mirasımıza sahip çıkan ekibiyle kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile bir dünya markası olabilmeyi hedefleyen Ottoman Nargile Atölyesi, bu alanda oldukça iddialı. Ortadoğu’dan esinlenen Fas, Tunus, Cezayir dokunuşları olan oryantal konseptiyle öne çıkan Ottoman Nargile Atölyesi kendine has tatları, kaliteli hizmet anlayışı, uzman kadrosu, keyifli-nezih konsepti ve “Nargile Atölyesinde İçilir!…” sloganı ile Torbalı’da da kapılarını açtı.

İŞ VE SİYASET DÜNYASINDAN BİRÇOK İSİM KATILDI

SELMAN Günaydın tarafından açılan işletmenin ortakları arasında ünlü sanatçı Cem Belevi ve İzmirli iş adamı Ahmet Eroğlu da bulunuyor. Torbalı’nın ilk ve tek nargile salonu olan Ottoman Nargile Atölyesi’nde tam 66 çeşit farklı aromalara sahip nargile bulunuyor. Sıcak ve soğuk içecek çeşitlerinin de yer aldığı mekan, şık tasarımıyla da dikkat çekiyor. Nargilenin önce muhabbeti, ardından da dostlukları pekiştirdiğini söyleyen Selman Günaydın, “Nargile seven, ağzının tadını bilen herkesi bekliyoruz” dedi. Ortadoğu’nun en kaliteli tütünleriyle birlikte servis edilen 66 çeşit nargile, her akşam müdavimlerini bekliyor. İşletmeci Selman Günaydın, “Aileniz ve arkadaşlarınızla gelip soğuk ve sıcak içeceklerin yanında nargile keyfi yapabileceğiniz, alternatif tatlar ve tost, pizza gibi atıştırmalık ürünlerle kendinizi ödüllendirebileceğiniz nezih bir ortam sunuyoruz. Pazartesi günü yapılacak olan açılış törenimize tüm Torbalı halkı davetlidir. Açılış törenine işletme ortaklarımızdan sevilen sanatçı Cem Belevi de katılacak” diye konuştu.

TARZI İLE DİKKAT ÇEKİYOR

OSMANLI motifleri ile dekore edilen Ottoman Nargile Atölyesi, kısa sürede nargile müdavimlerinin adresi haline geldi. Torbalı’ya nargileleri, dekorasyonu ve servisi ile farklı ve kaliteli bir hizmet anlayışı getiren Ottoman Nargile Atölyesi, ilçenin en dikkat çekici mekanı olmaya aday. Meşe kömürü kullanılan ve farklı tasarımda nargile takımları bulunan işletme, ilçede büyük beğeni topladı. “Toprakları Değil Gönülleri Fethetmeye Geliyoruz; Dumanımız Her Yerde Tütecek!” sloganıyla Torbalı’da Sadık İleri Bulvarı’nda hizmete giren mekan, her akşam dolup taşıyor. Tamamen gerçek meyvelerle hazırlanan nargile büyük beğeni topluyor.

MİSAFİRLERDEN TAM NOT

OTTOMAN Nargile Atölyesi, 26 Ocak 2012 tarihinde İzmir Güzelyalı’da nargile severlere kapılarını açmıştır. Kısa süre içerisinde verdiği kaliteli ve güler yüzlü hizmet, otantik havası ve keyifli ortamı İzmir’in sevgisini ve ilgisini kazanmayı başaran mekan, gelen yoğun ilgi ve sektördeki ihtiyaçlar nedeniyle şube sayısını da hızla arttırmaya başladı. Kazanılan tecrübe ve müşteri memnuniyeti sayesinde Ottoman Nargile Atölyesi, 2015 yılında Franchise Sistemine geçiş yaptı. Bu sistemle birlikte Ottoman Nargile Atölyesi Markasını ve bu markaya ait kaliteli ürün ve hizmetleri tüm Türkiye ve yurt dışında bulunan nargile severlere ulaştırma fırsatı bulunan firma, arka arkaya tam 11 şube açarken 12. şubesini de Torbalı’da hizmete açtı. KEMAL COŞAR

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.