BKM Sinema 'Yağmurlarda Yıkansam' ile açıldı

BKM Sinema  'Yağmurlarda Yıkansam' ile açıldı

Belediye Kültür Merkezi'nde bulunan ve Torbalı Belediyesi tarafından yapılan düzenlemelerle faal hale getirilen sinema salonu gala gecesiyle açıldı

Belediye Kültür Merkezi'nde bulunan ve  Torbalı Belediyesi tarafından yapılan düzenlemelerle faal hale getirilen sinema salonu  gala gecesiyle açıldı. BKM sinemada ilk gösterilen film, Torbalılı yönetmen Gülten Taranç tarafından bir kısmı Atalan'da çekilen ve Altın Portakal Film Festivali dahil pek çok festivalde ödül alan 'Yağmurlarda Yıkansam' isimli film oldu. Film gösterimi öncesinde Torbalı Belediyesi tarafından galaya katılanlara çeşitli ikramlarda bulunuldu. Gala gecesine filmin genç yönetmeni Gülten Taranç da ailesiyle birlikte katıldı.

BAŞKAN GÖRMEZ "TORBALI'YA HAYIRLI UĞURLU OLSUN"

Gala gecesine eşi Arzu Görmez ile birlikte katılan Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, açılış öncesi kısa bir konuşma yaptı. Belediye Kültür Merkezi bünyesinde pek çok faaliyetleri olduğuna değinen Başkan Görmez, " Kültür Merkezi 2014 yılında açıldı.Bizler var olan bu merkezi en iyi şekilde değerlendirmek adına birçok projeyi hayata geçirdik.Bugün itibariyle 4 binden fazla öğrencimiz 15'e yakın dalda sosyal ve sportif alanlarda eğitim görmekteler.Bu çok önemli bir rakam.Gençlerimizin kötü alışkanlıkların pençesine düşmesini önlüyoruz.Şimdi Kültür Merkezimiz içinde bir de sinema salonumuz oldu.Biz bunun için bir buçuk yıldır çalışıyorduk.Bu doğrultuda sinema gösterim cihazını yeniledik.Son teknoloji bir cihaz satın aldık. Şimdi de salonumuzu açıyoruz. Sinema salonumuzu Torbalılı bir yönetmen tarafından çekilen ödüllü bir filmle açmak da bizler için ayrı bir mutluluk vesilesi.Sinema salonumuz tüm Torbalı'ya hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.