İZMİR ADLİYESİ'NDE PATLAMA İŞTE ÖLDÜRÜLEN TERÖRİSTLER!

1 ŞEHİDİMİZ VAR!

İzmir Adliyesi’nin Bayraklı tarafındaki C girişinin hemen önünde bombalı araç patladı. Teröristler aracı el bombası ile patlattı. Patlama sonrası çatışma çıktı. Gelen ilk bilgiler 2 teröristin öldürüldüğü, üçüncü teröristin arandığı yönünde. Patlama sonrasında olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Torbalı Ege Gazetesinin özel ulaştığı fotoğraflarda öldürülen iki terörist görünüyor!

1 POLİS ŞEHİT

Yaşanan çatışmada 1 polisin şehit olduğu da gelen bilgiler arasında. Ayrıca öldürülen iki teröristin kimlik belirleme çalışmaları sürüyor.

KAÇAN ŞAHIS ARANIYOR

Manas Bulvarı Salhane dere kenarında inceleme yapan polis ekipleri, bölgeye trafik akışını kesti. Giriş ve çıkışları kontrol altına alan polis, siyah montlu, beyaz bereli ve 1,65-1,70 metre boyundaki bir şüpheliyle ilgili çalışma başlattı. Bu arada, patlamanın yaşandığı yerin yakınında şüpheli bir paketin daha olduğu öğrenildi. Bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldı.  Patlama nedeniyle çevredeki çok sayıda araçta hasar meydana geldi. Adliye çevresi güvenlik çemberine alınmış durumda.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.