Torbalı’da 19 Mayıs coşkusu doyasıya hissedildi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor bayramı kapsamında ilçede düzenlenen etkinlikler bir birinden renkli görüntülere sahne oldu. Gençlik yürüyüşünden, Mustafa Ceceli konserine kadar her anı eğlence ve coşku dolu 19 Mayıs havası, Torbalı’da doyasıya hissedildi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Torbalı’da düzenlenen etkinlikler renkli görüntülere sahne oldu. 19 Mayıs’ı doldu dolu geçirmek için Torbalı Belediyesi’nin düzenlemiş etkinlikler geçtiğimiz haftaya damga vurdu. Etkinlikler geçtiğimiz gün Mustafa Ceceli konseri ile son buldu. İlçe halkının yoğun katılımı ile gerçekleştirilen konserde Torbalıların coşkusu her yeri sardı.

KONSERDE YER YERİNDEN OYNADI

Torbalı Belediyesi tarafından düzenlenen organizasyon kapsamında Torbalı’ya gelen Mustafa Ceceli’yi büyük bir kitle karşıladı. Geçtiğimiz Cuma günü Torbalı 7 Eylül Stadında saat 20.00’de başlayan konserde deyim yerindeyse yer yerinden oynadı. Torbalı protokolünün de katıldığı konserde Torbalı Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Belediye Başkan Yardımcısı Turgut Buluş, AK Parti İlçe Teşkilat Başkanı Hasan Akbıyık ve daha birçok vatandaş yer aldı.

KULAKLARIN PASINI SİLDİ

Mustafa Ceceli’den önce sahneye çıkan Toprak Kardeşler, Torbalıları hareketlendirdi. Ardından geceye damgasını vuran isim Mustafa Ceceli Torbalı’da yeri yerinden oynattı. Samimi davranışları ile ilçe halkının gönlüne hitap eden Ceceli, Torbalılara hem eşsiz müzik ziyafeti sundu hem de kulakların pasını sildi.

İZMİR MARŞI DİLERDE TÜRK BAYRAKLARI ELLERDE

19 Masyıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında ilçede düzenlenen etkinliklerden bir diğeri ise gençlerin yapmış olduğu yürüyüş oldu. Torbalı’da bulunan birçok lisenin öğrencilerinin katılımı ile gerçekleştirilen yürüyüş renkli görüntülere sahne oldu. Torbalı bandosu eşliğinde Sadık İleri Bulvarından Torbalı Belediye Meydanına kadar Türk bayrakları ile yürüyüş yapan gençleri vatandaş tebrik etti. İzmir Marşı’nın dillerde Türk Bayraklarının ellerde olduğu yürüyüş sayesinde Torbalı’da 19  Mayıs coşkusu doya doya hissedildi. Yasin TEKİN

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.