Yeni yönetim açıkladı Parola: Şampiyonluk

Yeni yönetim açıkladı  Parola: Şampiyonluk

Geçtiğimiz günlerde kongresi sonuçlanan ve yönetimi değişen Torbalıspor’dan gündeme ilişkin açıklamalar gelmeye devam ediyor. 2 Haziran Cuma günü yapılan kongrede yapılan oylama sonucu Torbalı’nın işadamlarından Sabri Taşcan, Torbalıspor’un başkanı olmuştu. Yeni yönetimin Torkos’un başına geçmesiyle birlikte camiada hareketlenmeler başladı

Göreve önce futbolcu ve teknik heyet ile olan durumu çözerek başlayan yeni yönetim, kulübün teknik direktörlüğüne Yüksel Öksüz’ü getirdi ve yönetim kurulunun görev dağılımı yapıldı. Sabri Taşcan başkanlığındaki yönetim kuruluna 6 as başkan getirildi. As başkanlık görevini yürütecek isimler ise şöyle sıralandı.  Sabri Güldamlası, Cemal Aygün, Zeynel Dalgıç, Erdal Barlas, Selahattin Soğukçeşme, Kemal Güneş asbaşkanlığındaki spor kulübünün başkanvekili ise Yener Ülker olurken, Sportif Direktörlüğe ise Sebahattin Yılmaz getirildi. Önümüzdeki sezona dair hazırlıklar yapmaya başlayan yeni yönetimden dün açıklamalar geldi.

“ESKİ YÖNETİME ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Torbalıspor’un basın sözcüsü Özgür Morkoç, Torbalıspor’a emek vermiş herkese teşekkür ettiklerini aktardı. Başta Özgür Erman Çağlar, başkanlığındaki eski yönetime seslenen Morkoç, Torbalıspor’un karanlık günlerinden aydınlığa çıkmasında en çok katkı sağlayan eski yönetime çok teşekkür ediyoruz. Kulübün borçlarını kapatıp, başarılara imza atıp, en sonunda da BAL Ligi’ne yükselmesini sağladılar. Emeklerini boşa çıkartmayacak olan bir yönetim onların yerini devraldı. Bizde onların bıraktığı bu yolda Torbalıspor’u en iyi yerlere getirmek için çalışacağız” dedi.

BOMBA TRANSFERLER OLACAK

Yönetim göreve geldikten sonra aktif bir şekilde çalışmaya başladı. Gelecek sezon ile ilgili hazırlıklardan bahseden Morkoç, Torbalıspor’a 2 tane bomba transferin yapılacağını aktardı. Sürpriz isimlerin gündemde konuşulduğunu söyleyen Morkoç, “ 1 tane siyahi oyuncu getirmeyi planlıyoruz. Yeni sezona daha güçlü bir takım kurarak gireceğiz. Bölgesel Amatör Lig’de dişli bir takım olmak istiyoruz. Bunun için çalışmalarımız hızla sürüyor” ifadelerini kullandı.

TARAFTAR RUHUNU EN İYİ ŞEKİLDE TAKIMA YANSITACAĞIZ”

Başarının gelmesiyle Torbalıspor’un ayrı bir havaya bürüneceğini söyleyen Morkoç, “ Kimseyi ayrıştırmadan, siyaset, görüş, din, dil, ırk fark etmeksizin bütünleştirici bir takım olacağız. Taraftar ruhunu en iyi şekilde takıma yansıtacağız. Torbalı’ya yakışır bir takım, Torbalı’ya yakışır bir taraftar grubu oluşturacağız. Kulübümüz birleştirici ve bağdaştırıcı gücünü her zaman göstermiştir. Bundan sonrada göstermeye devam edecektir” şeklinde konuştu. Yasin TEKİN

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.