Özçelik Şirketler Grubu çalışanlarına iftar yemeği verdi

Özçelik Şirketler Grubu geleneksel hale getirmiş olduğu iftar yemeği programını bu yılda gerçekleştirdi. 300 kişinin katıldığı iftar programı renkli görüntülere sahne oldu.

Ramazan ayında paylaşmanın, kaynaşmanın ve birlikte olmanın sembolü olan iftar yemeği programlarından bir tanesini de Torbalı’nın önde gelen işletmelerinden biri olan Özçelik Şirketler Grubu düzenledi. Önceki gün akşam Çaybaşı Mahallesi’nde bulunan Özçelik Şirketler Grubuna ait Batısöve firmasının üretim tesislerinde düzenlenen iftar yemeği renkli görüntülere sahne oldu. Özçelik Şirketler Grubu’nun geleneksel hale getirdiği iftar yemeği programına, bünyesinde bulunan 7 firmanın personeli ve Özçelik ailesinin fertleri katıldı.

ÖZÇELİK ŞİRKETLER GRUBU’NDAN 300 KİŞİLİK İFTAR YEMEĞİ

Uzun yıllardan beri devam eden bu geleneği sürdüren Özçelik Şirketler Grubu’nun düzenlemiş olduğu 300 kişilik iftar programına Kuran-ı Kerim ve duaların okunması ile başlandı. Birlik ve beraberlik vurgusunun yapıldığı iftar yemeğine Özçelik Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanları Faruk Özçelik ve Feyim Özçelik ev sahipliği yaptı. Davetlileri kapıda karşılayan Özçelik ailesi, personeli ile arasındaki dostluğu ve samimiyeti pekiştirdi.

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

300 kişilik iftar sofrasında bir araya gelen Özçelik Şirketler Grubu deyim yerindeyse çalışanları ile gönül bağı kurdu. Günün anlam ve önemini belirtmek üzere Özçelik Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Özçelik, konuşma yaptı. Özçelik, “ Ramazan ayının tüm güzelliklerini yaşadığımız bir ayı daha geride bırakıyoruz. Bu Ramazan’ında hayırlı bir şekilde sonuna yaklaştık. 11 ayın sultanının bereketini, samimiyetini en derin duygularla hissettik. Kalan son günlerin ardından mübarek Ramazan Bayramı’na kavuşacağız. Şimdiden herkesin bayramını kutluyorum. Bugün bu anlamlı günde bir araya geldiğimiz için mutlu oldum. Özçelik Şirketler Grubu olarak biz büyük bir aileyiz. Bunu da burada hep beraber gördük. Allah işimizi gücümüzü hayırlı eylesin. Gelecek Ramazan Bayramımızın da vatana millete ve tüm ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. Yasin TEKİN

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.