‘Destan’ yazanlara plaket

15 Temmuz’un yıl dönümünde yayınladığı Destan 15 Temmuz Dergisi ile her kesimin takdirini kazanan Türkmen Medya Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Türkmen, teşekkür ziyaretlerine devam ediyor. Türkmen, Başbakan Binali Yıldırım başta olmak üzere aralarında milletvekilleri ve belediye başkanlarının da bulunduğu 25 kişiye teşekkür plaketi verecek

TÜRKMEN Medya bünyesinde kurularak tüm Türkiye’ye mal olan Destan 15 Temmuz Dergisi için destek veren iş ve siyaset dünyasından toplam 25 kişiye plaket verilecek. Plaketleri bizzat kendisi takdim eden Türkmen Medya Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Türkmen, teşekkür ziyaretlerine dün de devam etti. İlk olarak Belediye Başkanvekili Özgür Erman Çağlar’a plaket veren Türkmen, dün de Nurettin Albaş, Hüseyin Söyler, Feyim Özçelik, Özgür Türkyılmaz ve Fatih Erkut’a plaket vererek Destan 15 Temmuz Dergisi’ne verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

TORBALI’NIN GURURU OLDU

DESTAN 15 Temmuz Dergisi’nin tarihi bir belge değerinde olduğunu ifade eden AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Nurettin Albaş, “Ülkemiz için, milletimiz için hayati öneme sahip olan 15 Temmuz’un unutulmaması için böyle bir dergi yayınlayan Türkmen Medya’yı tebrik ediyorum” diyerek kendisine plaket takdim eden Tarkan Türkmen’e teşekkür etti. Türkmen’e verdiği plaketten dolayı teşekkür eden Hüseyin Söyler ise, “Torbalı’da böyle bir derginin yayınlanması bizlere gurur verir” şeklinde konuştu.

“TORBALI’NIN MARKA DEĞERİNİ DE ARTIRIR”

DESTAN dergisinin Torbalı’da yerel medya anlamında önemli bir adım olduğunu belirten Özçelik Şirketler Grubu Başkanı Feyim Özçelik, “Torbalı’da kurulup tüm Türkiye’ye mal olan Destan 15 Temmuz Dergisi yerel medya anlamında da ilçemize önemli bir değer kazandırdı” dedi. Saygın Asansör sahibi Özgür Türkyılmaz da Destan’ı çok beğendiğini belirterek, “İlçemizde böyle projelere her zaman destek verdik, vermeye de devam edeceğiz” dedi. Destan 15 Temmuz Dergisi ile Torbalı’nın marka değerinin de arttığını belirten Fatih Erkut, “Destan 15 Temmuz gibi profesyonel yayınlar, Torbalı’nın marka değerini de artırır. Türkmen Medya’yı bu çalışmasından dolayı tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

TORBALI’DAN TÜRKİYE’YE HEDİYE

VERDİĞİ desteklerden dolayı teşekkür plaketi alan Ata İnşaat sahibi Sinan Karahanoğlu, “Torbalı’nın böyle güzel işlerle anılması bizleri çok mutlu etti. Bu çorbada tuzumuz olduysa ne mutlu bize” dedi. Türkmen Medya’nın göstermiş olduğu bu nazik davranıştan dolayı teşekkür eden Torbalıspor Yöneticisi ve Karakurt İnşaat sahibi Mümtaz Karakurt, “Bu Destan hepimizindir, destek olmak da boynumuzun borcudur. Destan 15 Temmuz Dergisi, Türkmen Medya tarafından hazırlanmış Torbalı’dan tüm Türkiye’ye bir armağandır. Emeği geçenleri tebrik ediyorum. Böyle başarılı projeleri desteklemeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.