Büyük açılışa son bir gün!

Başbakan Binali Yıldırım’ın katılacağı resmi açılış töreni öncesinde Torbalı’ya bir ziyaret gerçekleştiren AK Partili vekiller son hazırlıkları kontrol etti. Yarından sonra Başbakan Torbalı’da olacak

8 Eylül’de Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımı ile gerçekleşecek olan 250 yataklı yeni Torbalı Devlet Hastanesi açılışı için hazırlıklar son aşamaya geldi. Torbalı’ya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, AK Parti İzmir Milletvekilleri Mahmut Atilla Kaya, Kerem Ali Sürekli, AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez ve AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Hasan Akbıyık ile beraber hastanede incelemelerde bulundular.

Hamza dağ, “torbalı yerel ve genel iktidarın avantajlarından yararlanıyor”

Hastanede yapılan incelemelerin ardından kısa bir açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, “Başbakanımız sayın Binali Yıldırım’ın ziyareti öncesinde yeni hastanemizi gezdik. Ulusal çapta büyük ve modern bir eser oldu. Başta personel olmak üzere eksiklerimizi de gördük ve inceledik. İnşallah kısa sürede o eksiklerimizi de gidereceğiz. Hem Torbalı’mıza hem de bölgemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Torbalı, genel ve yerel iktidarın uyumunun avantajlarından yararlanıyor. Gerek ilçe belediyemizin imkanları ile, gerekse de hükümetimizin kaynakları ile Torbalı’mıza değer katacak projelere, yatırımlara, eserlere imza atmaya devam edeceğiz. Torbalı ile beraber Küçük Menderes bölgemiz de bu hizmetlerle büyüyüp kalkınacak” şeklinde konuştu.

“Torbalı’mıza yakışır şekilde başbakanımızı ağırlayacağız”

Başbakan Binali Yıldırım’ın ziyaretinin Torbalı için oldukça önemli olduğunu belirten Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, “Başbakanımız sayın Binali Yıldırım’ın katılacağı hastanemizin resmi açılış töreni için hazırlıklarımız devam ediyor. Bugün de Genel Başkan Yardımcımız sayın Hamza Dağ, bölge vekillerimiz Mahmut Atilla Kaya ile Kerem Ali Sürekli, AK Parti İzmir İl Başkanımız Bülent Delican ve İlçe Başkanımız sayın Hasan Akbıyık ile birlikte hazırlıklarımızı yerinde inceledik. Her detayı en ince ayrıntısına kadar hesaplıyoruz. Başbakanımız sayın Binali Yıldırım’ı Torbalı’mıza yakışır bir şekilde ağırlayacağız” dedi.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.